iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane 1 1.9 d 98r] Mapiecie na przestawiaczu zapłonu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
grzes19066

[Megane 1 1.9 d 98r] Mapiecie na przestawiaczu zapłonu

Post autor: grzes19066 »

Wiatam chciałem sie dowiedziec czy na przestawiaczy kąta wtrysku na kabelku przyłaczającym powinno być napięcie - czy + u mnie jest - czyli wychodzi na to ze we wkreconym miejscu musi byc + co jest raczej niemozliwoscią . Pompa lucas stara bez elektroniki i dlatego nie jestem pewny czy zaworek poprawnie działa
. Dzieła napewno bo podłaczałem do prostownika ale nie jestem pewny czy działa po zamontowaniu. Co moze byc tego przyczyna moze czujnik temperatury ?? dadam ze auto tragicznie odpala na zim,nym z gory dziekuje za odpowiedzi dodam jeszcze ze napiecia nie ma po przekreceniu zapłonu pojawia się na wyłaczonym

grzes19066

Re: [Megane 1 1.9 d 98r] Mapiecie na przestawiaczu zapłonu

Post autor: grzes19066 »

własnie teraz sprawdzałem i po przekreceniu zapłonu przykładam zarowke z kabelkami jeden do + a drugi do końcówki na przestawiaczu zarowka swieci słabiutko ale słychac 1 stuk przestawiacz . po wyłaczeniu zapłonu zarowka sieci mocno i przepuszczecz rowniez stuka tylko raz tak ma byc ? czy moze to byc powod złego odpalania gdzies wyczytałem ze jesli przepuszczacz sie nie zamknie spadnie cisnienie w pompie i ciezko odpala

ODPOWIEDZ