iparts></a>
<a href= francuskie

[MEGANE I 2002r] Podgrzewana przednia szyba

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
daniel87

[MEGANE I 2002r] Podgrzewana przednia szyba

Post autor: daniel87 »

Witam. Mam w Megane podgrzewaną szybę, ale tylko w teorii. Włączam przycisk, zapala się kontrolka na liczniku, słychać przekaźnik, (po 4min się wyłącza jak powinno być), ale na szybie grzeje może z 5 drucików. Przeczyściłem obie masy wychodzące z szyby, które przykręcane są do błotników i styki w kostce środkowej. Niestety nie pomogło. Może podłączyć masy do akumulatora? Gdzie szukać przyczyny?
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 grudnia 2011, 19:29 przez daniel87, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Podgrzewana przednia szyba Megane IphII

Post autor: kudlaty »

Może masz przerwane paski w szybie? Kurcze nie wiedziałem, że występowały mIphII z przednią grzaną szybą. Skąd to przyjechało do Polski?

daniel87

Re: Podgrzewana przednia szyba Megane IphII

Post autor: daniel87 »

Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze przerwało się tyle ścieżek...z Niemiec przyjechało

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [MEGANE I 2002r] Podgrzewana przednia szyba

Post autor: kudlaty »

Powiem Ci tak z tyłu to wiem, że możliwe. Z przednią się jeszcze nie spotkałem w Renault także ciężko stwierdzić, wiem, że jak w transicie łatali dziurę to powiedzieli, że ze 3 ścieżki nie będą działać i tak było. A może ta listwa co prowadzi prąd od styków do pasków?

daniel87

Re: [MEGANE I 2002r] Podgrzewana przednia szyba

Post autor: daniel87 »

W szybę od dołu wchodzą 2 masy w narożnikach i na środku przewód plusowy a, dokładniej zatopione są w nią bolce, takze tego raczej nie da się wyciągnąć...

ODPOWIEDZ