iparts></a>
<a href= francuskie

[Clio 2005r 1,5DCI] - dziwne odgłosy i drganie kierownicy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Maras
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 187
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 22:54
Renault: Clio II
Silnik: 1.5 Dci
Lokalizacja: Konin

[Clio 2005r 1,5DCI] - dziwne odgłosy i drganie kierownicy

Post autor: Maras »

Drodzy Forumowicze ;) Mam problem a mianowicie zbliża mi się wymiana amortyzatorów czego jeszcze nigdy nie robiłem a nawet nigdy nie musiałem kupować takich rzeczy :P Ale teraz muszę. W serwisie to wiadomo ceny wywalą z kosmosu więc myślę nad zakupieniem indywidualnym. W jednym ze sklepów zaproponowano mi amortyzatory firmy KAYABA w cenie 150 zł za sztukę. Proszę o opinie czy to dobra cena czy dobre amortyzatory bo po prostu nie znam się na tym kompletnie :) Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi pijaki
Ostatnio zmieniony piątek, 20 maja 2011, 17:48 przez Maras, łącznie zmieniany 1 raz.

Maras
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 187
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 22:54
Renault: Clio II
Silnik: 1.5 Dci
Lokalizacja: Konin

Re: [Clio 2005r 1,5DCI] - dziwne odgłosy i drganie kierownic

Post autor: Maras »

Witam

Ostatnio zaobserwowałem w clio pewien problem. Mianowicie raz kiedyś nie zależnie od prędkości oraz trasy pojawia się dziwny dźwięk. Porównać by go można było do najechania na linię na autostradzie która ma w razie czego budzić kierowcę, tylko ,że ten dźwięk jest ze 2 razy mocniejszy i słyszalny jak by z lewej strony. Od tego czasem również pojawiają się wibracje na kierownicy. Nie mam pojęcia co to może być wszystko wygląda ok, a najdziwniejsze jest to że pojawia się to różnie raz przy 50 km/h a raz przy 120 km/h.
Dziękuję z góry za odpowiedz ;)

ODPOWIEDZ