iparts></a>
<a href= francuskie

[CLIO II Faza 1] Dorobienie pilota od centralnego

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
feliks

[CLIO II Faza 1] Dorobienie pilota od centralnego

Post autor: feliks »

Witam. Kupiłem ostatnio Clio II Ph1 2001r. 1,2 16V. Był do niego tylko jeden kluczyk (oryginalny, z pilotem od centralnego wbudowany w kluczyk). Pojechałem zatem do punktu dorabiania kluczy do aut i powiedzieli mi, że dorobienie takiego samego klucza z pilotem od centralnego mogę zrobić tylko w ASO i koszt to ok. 700zł. Dorobiłem więc sobie sam kluczyk bez pilota (z immo), aby w razie zgubienia oryginalnego móc w ogóle otworzyć i odpalić samochód. Mam jednak pytanie - czy dałoby się dorobić gdzieś samego pilota od centralnego? Żeby był osobno, tak ma np. Toyota Yaris I.

Pozdrawiam,
Feliks
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 marca 2011, 18:58 przez feliks, łącznie zmieniany 1 raz.

mi_b

Re: [CLIO II Faza 1] Dorobienie pilota od centralnego

Post autor: mi_b »

Moim zdaniem musisz pytać albo w salonie Renault albo u producenta alarmu, albo u magików od alarmów.

feliks

Re: [CLIO II Faza 1] Dorobienie pilota od centralnego

Post autor: feliks »

Alarm mam fabryczny. O ile w ogóle jakiś jest. Ale chyba jest, bo jakaś czerwona dioda miga na desce rozdzielczej.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: [CLIO II Faza 1] Dorobienie pilota od centralnego

Post autor: Snake »

Raczej nie ma takiej opcji, nie jeden czarodziej już próbował znaleźć inne rozwiązanie i zawsze kończył się to fiaskiem. Renault dba o to żeby w takich przypadkach zarobić ;)

Ja też mam diodę migającą na desce ale to alarm nie jest, tylko kontrolka immo
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ