iparts></a>
<a href= francuskie

[CLIO III 2007] Problem z odpaleniem samochodu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
endrju1993
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2020, 10:22
Renault: CLIO III
Silnik: 1,6

[CLIO III 2007] Problem z odpaleniem samochodu

Post autor: endrju1993 »

Witam

Mam problem z kartą Hands Free a właściwie już z odpaleniem samochodu w Renault Clio III.

Mianowicie jakiś czas temu przestał mi działać system w drzwiach, musiałem używać karty do zamykania i otwierania samochodu.
Następnie zaczęły się problemy. Samochód nie chciał odpalać i żeby odpalił musiałem nacisnąć przycisk otwierania samochodu i przycisk start żeby samochód odpalił. Miałem też problemy z zamknięciem. Musiałem na karcie najpierw kliknąć otwarcie i szybko zamknięcie samochodu żeby się zamknął. Po pewnym czasie karta przestała zamykać już samochód tym sposobem więc zacząłem używać zapasowej i historia z czasem taka sama jak przy pierwszej karcie. Od odpalenia przez przyciśnięcie otwierania samochodu i potem startu do tego co mam teraz czyli samochód już nie chce się zamknąć i przycisk otwierania również już praktycznie nie działa. Muszę się natrudzić żeby odpalił.
Wczoraj dałem kartę do polutowania do mechanika, polutował ale nic to nie dało.
Dodam jeszcze, że jak zaczęły się te problemy, wsadzanie karty do czytnika nic nie dawało, tak samochód nie odpalał. Również to nie problem baterii w kartach bo sprawdzałem na nowych i to samo.

Pytanie, czy to jakiś grubszy elektroniczny problem czy problemy z kartami a majster mi nieudolnie naprawił kartę, że nic to nie dało?

Pozdrawiam

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1339
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: CLIO III 2007 - problem z odpaleniem samochodu

Post autor: BlackRaven »

To może być słaba masa
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

ODPOWIEDZ