iparts></a>
<a href= francuskie

[SCENIC II 1.9dCi 2004]-problem z felgami i oponami na zimę

Czyli wszystko o papuciach...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Sajkor

[SCENIC II 1.9dCi 2004]-problem z felgami i oponami na zimę

Post autor: Sajkor »

Witam wszystkich, jestem posiadaczem ww. modelu w wersji Lux Privilage. Mam pytanko w związku ze zbliżającą się zimą. Orientujecie się jakie felgi stalowe i jakie oponki do tego modelu trzeba kupić? Z tego co się orientowałem w serwisie to do 1.9 dCi z 2004 opony takie same jak na lato czyli dedykowane 205/60/R16 a felgi 6,5x16 4x100 ET49. Z drugiej jednak strony na zimę powinny być oponki lekko węższe przynajmniej wg starej zasady. Proszę o radę. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 października 2008, 08:59 przez Sajkor, łącznie zmieniany 1 raz.

jarbar3

Post autor: jarbar3 »

Witam
Sadząc po opisie twoje autko wychodziło fabrycznie na felgach 16stkach wiec raczej powinna byc opona taka jak piszesz...polecam ci stronę www.alcar.pl
Tym bardziej ze wielkość kola nie zależy jedynie od jego estetyki ale takze od np. wielkości tarcz hamulcowych i zacisków..skoro producent założył ze maja być 16 to tak powinno by...ja np. mam RM II na 17stkach alu ale na zimę mam 15stki ponieważ furka wychodziła na fabrycznych 15. Spróbuję znaleźć stronę z pytaniami do ekspertów to ci podeślę

ODPOWIEDZ