iparts></a>
<a href= francuskie

[Clio III] Jakie problemy z alufgami.

Czyli wszystko o papuciach...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
przemo_77

[Clio III] Jakie problemy z alufgami.

Post autor: przemo_77 »

Witam mam taki problem. Rodzice kupili nowe Clio III 1,2 pojemność 75 KM. Oryginalnie są felgi stalowe 51/2Jx15H2 opony 165/65R15. Jest problem z zakupem alufelg 5,5 cala. czy na felgę 6 całi będą pasowały tak wąskie opony. Każdy się dziwi dlaczego są takie wąskie opony na felgach 15. Oczywiście w salonie mają nas głęboko w d...ie kupił pan samochód i pana problem, dziadostwo.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 grudnia 2010, 22:10 przez przemo_77, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TURBO
Oklejony
Oklejony
Posty: 79
Rejestracja: wtorek, 8 września 2009, 19:30

Post autor: TURBO »

A v e ! Przemo !
Wejść wejdą ...ale jak to będzie wyglądało :(
Lepiej sobie zakup przy okazji alusów dobre oponki 195/60/R15 lub przynajmniej 185 :)

Owszem jest to dodatkowy wydatek - jednak jeździłem 3 dni na tych 165 i poprostu porażka !
Z tą ekologią to jednak przesadzać nie można -> na tych oponkach Clio źle się prowadzi :(
Pozdrawiam TURBO
=======
Clio 2ph2 1.2 D7F Authentique + (granat)
Clio 3ph2 1.5 K9K Alize (beżowy)
Laguna 3ph3 Coupe 2.0 M9R MonacoGP (biały)

przemo_77

Post autor: przemo_77 »

Dzięki za odpowiedź, wiem wygląda to śmiesznie. Reanult nie popisało się z tymi oponami faktycznie lipa. Tak myślałem czeka zakup nowych opon masakra.

Awatar użytkownika
TURBO
Oklejony
Oklejony
Posty: 79
Rejestracja: wtorek, 8 września 2009, 19:30

Post autor: TURBO »

A v e ! Przemo !
Postaraj się jakoś skompensować ten wydatek sprzedając przecież całkiem nowe 165/65/R15 -> może się uda zminimalizować koszty :(
Pozdrawiam TURBO
=======
Clio 2ph2 1.2 D7F Authentique + (granat)
Clio 3ph2 1.5 K9K Alize (beżowy)
Laguna 3ph3 Coupe 2.0 M9R MonacoGP (biały)

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Dokładnie jak Turbo pisze, sprzedaj te co masz, sezon akurat się zaczyna, więc powinny pójść szybko i w db cenie.
Co do Renault i kupna nowych aut, bez komentarza. Wszystko jest fajnie jak kupujesz,po kupnie mają ciebie w dupie pupa
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ