iparts></a>
<a href= francuskie

Letnie 175/65/R14 Kleber, Dayton czy Fulda?

Czyli wszystko o papuciach...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
soldek

Letnie 175/65/R14 Kleber, Dayton czy Fulda?

Post autor: soldek »

Potrzebuje komplet nowych opon 175/65/R14 w cenie do 130zl szt. Rozwazam Dayton 110, Fulda Ecocontrol choc slyszalem, ze zabkuja i sa z nimi problemy.. Fulda Carat Progresso no i Kleber Dynaxer HP2 badz HP3 jaka jest roznica miedzy dwiema ostatnimi? Polecicie ktores z nich, a moze jakas ciekawe alternatywa? Choc sklanialbym sie do wlasnie tych..
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 marca 2010, 21:09 przez soldek, łącznie zmieniany 1 raz.

tuptus91

Post autor: tuptus91 »

Ja jeżdżę na letnich Fulda Ecocontrol opnka jak dla mnie bardzo fajnie się sprawuje, nie mogę na nią narzekać i polecam

soldek

Post autor: soldek »

Jak dlugo jezdzisz i jakie przebieg pokonaly? Dobrze sie sprawuja na mokrej powierzchni, trzymaja w zakretach? Bo opini jest cholernie duzo i cholernie rozne.. :/

tuptus91

Post autor: tuptus91 »

Zakładałem je dokładnie 25 czerwca zrobiłem przed zmianą na zimówki jakies 10-11 tyś , dla mnie za tą kasę są to super oponki na deszczu też ładnie się trzymają , nie mogę złego słowa na nie powiedzieć

soldek

Post autor: soldek »

Wlasnie bylem sklonny kupic komplet opon FULDA, ale kolega z zakladu wulkanizacyjnego i mechanik mowili, ze czesto zabkuja albo cos.. i jakos sie zniechecilem.. Przekonajcie mnie :D

EDIT:
Zdecydowalem sie na opony Continental ContiPremiumContact 2

ODPOWIEDZ