iparts></a>
<a href= francuskie

LETNIE OPONKI CLIO II

Czyli wszystko o papuciach...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
piotrus_u7

LETNIE OPONKI CLIO II

Post autor: piotrus_u7 »

Witam! Potrzebuje porady w sprawie opon to Clio... 185/55/15... Wczesniej jedzilem na Continentalach Premium Contact. Sprawdzaly sie, ale sie skonczyly :) Z gory dziekuje za mnostwo fachowych porad :D , Piotr.

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Kup takie same jezeli się sprawdziły. Ostatnio GoodYeary pojawily sie w dobrej cenie. Inne które mogę polecić to Yokohamy, Dunlopy.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Baron

Post autor: Baron »

z dolnej półki ostatnio zachwalam barumy bravurisy. Oponki mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły i szczerze polecam. Wcześniej dobrze też mi się jeździło na Michałkach Energy bodajże...

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

mam pirelli p7 i jak najbardziej mogę polecić. co do tych polecanych przez Barona, chyba najlepsze jakie można kupić za tak niewielką kaską, miałem w r19 ale tam było tylko 60 KM i dawały radę, potem miałem w Clio 110KM i bravuriski spisywały się na prawdę dobrze, no może mocno dynamiczną jazdą.
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

piotrus_u7

Post autor: piotrus_u7 »

Dzieki koledzy za rady, jeszcze rozkminiam sobie po internecie, szukam opinii, testow, ADAC itp... Powoli jednak sklaniam sie do pozostania przy continentalach tj. poradzil Maciek, bo bardzo ladnie sie w tym samochodzie sprawdzaly, poza tym sa w calkiem znosnej cenie. Dzieki, Pozdrawiam driver

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Ja zakupiłem na ten sezon GoodYeary Duragrip. Czekają na montaż. Sam jestem ciekaw jak sie na tym jeździ.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

piotrus_u7

Post autor: piotrus_u7 »

Dużo czytalem na temat DURAGRIP'ÓW, powiem nawet ze bylem na nie zdecydowany. Do aut mniejszych takich jak moje Clio i do miasta, podobno rewelka, niestety nie ma rozmiarow takich jakie potrzebuje. Skonczy sie chyba na tych continentalach ew. jeszcze pirelli p6, ale tu opinie sa rozne.
Poki co wrzucilem kolka ze starymi oponkami, bo szkoda nowych zimowek niszczyc w taka pogode, po swietach wybiore sie na zakupy.
Pozdrawiam, zycze Wesolych Swiat ;)

ODPOWIEDZ