iparts></a>
<a href= francuskie

[Grand Scenic 1.9dci 2005] Opinia o alufelgach

Czyli wszystko o papuciach...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
exmati

[Grand Scenic 1.9dci 2005] Opinia o alufelgach

Post autor: exmati »

Witajcie :)
Noszę się z zamiarem zakupu alu na lato do Scenica. Szukałem używanych oryginalnych do Renault ale nie mogłem nic w okolicach znaleźć a trafiłem na coś takiego: FELGA ALUMINIOWA - GT-H76 6.5X16 4X100 ET38SILVER
Mam wielką prośbę o opinię na temat tych felg, ktoś może miał już coś do czynienia z marką GT?

No i jeszcze prośba o info nt. parametrów felgi, bo w necie znalazłem kilka sprzecznych informacji. W sklepie powiedzieli mi że te będą pasować: 6.5X16 4X100 ET38
Chciałbym kupić w CNF ale założyć gdzie indziej więc w przypadku gdyby nie pasowały mogłyby być problemy których chcę uniknąć.

W necie znalazłem też info że powinny być 4x108 i ET48. Mógłby ktoś pomóc mi zweryfikować tą informację?
Grand Scenic 1.9 dci (88KW) 2005

Nie mam większego doświadczenia z alu więc każda wskazówka bardzo cenna :)

lukanio1992

Re: [Grand Scenic 1.9dci 2005] Opinia o alufelgach

Post autor: lukanio1992 »

Wszystko zależy od tego na ile śrub montowane jest koło.Osobiście polecam felgi firmowe są dużo twardsze i wytrzymalsze na naszych drogach.Jest ich sporo na allegro.Jest aukcja '1' KOŁA RENAULT PAX SYSTEM 195-620R420A,polecam sam kupiłem komplet.Fantastyczne felgi za małe pieniądze,opony można wywalić bo jest problem z serwisem system PAX.Pozdrawiam

exmati

Re: [Grand Scenic 1.9dci 2005] Opinia o alufelgach

Post autor: exmati »

Udało mi się wszystkiego dowiedzieć i założyć :)
EFEKT KOŃCOWY (jak dla mnie wygląda lepiej niż myślałem że będzie wyglądać :) ):

Obrazek

ODPOWIEDZ