iparts></a>
<a href= francuskie

[CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: kudlaty »

Nazywa się tak jak w temacie ;) tylko w L2 czytnik jest nad radiem a w L3 jest w schowku

outsider
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 27 czerwca 2017, 22:38

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: outsider »

Witam
Czy mógłbym prosić na PW linki do aktualizacji oraz najnowszych map?
Pozdrawiam

wemir
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 14 listopada 2014, 11:21
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 dci

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: wemir »

Pisz do PiasQ.

TTS
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 czerwca 2017, 05:01
Renault: Renault Laguna II
Silnik: 2.0T 16V F4R

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: TTS »

Witam od wczoraj stałem się posiadaczem pięknej laguny 2 Ph II w wyposażeniu initiale paris. Posiadam navi Carminat DVD i otóż moje pytanie do forumowiczów czy jest ktoś z okolic Rzeszowa co dał by rade to spolszczyć no i odnośnie map czy jest mapa z autostradą A4 po Rzeszów czy tylko ta co dostałem do auta z 2012 z odcinkiem kończącym się w Tarnowie???

Awatar użytkownika
yetiq
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 163
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2016, 11:44
Renault: Scenic III ph II
Silnik: 2.0 dCi 150 KM
Lokalizacja: Jasło

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: yetiq »

Nowszych map nie ma. Z resztą ten odcinek z Krakowa do Tarnowa jest tylko widoczny na mapie, ale nawigacja nie uwzględnia go w wyznaczaniu trasy. Jadąc z Krakowa w kierunku Tarnowa prowadzi autostradą do węzła Targowiska, a potem każe zjechać na starą drogę.

puksol
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2015, 17:00
Renault: Laguna
Silnik: 2000

[CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: puksol »

Witam serdecznie,
Proszę o informację odnośnie map do nawigacji Carminat DVD - posiadam Laguna III z 2008 r - przypuszczam że mapy również są z tego okresu.
Moje pytanie brzmi czy jest sens aktualizacji do najnowszych map(chodzi mi o pokrycie działanie?) czy lepiej jeździć nadal na nawigacji zewnętrznej?
jeśli tak to proszę o informację jak zaktualizować czy może gdzie kupić?

Pozdrawiam,
Piotr

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: VoN »

Mam najnowsze mapy czyli 13-14rok nie nadają się do niczego, jezdze na google z tel :) jesli masz za to placic nie oplaca sie aktualizowac bo nic Ci z tego nie przyjdzie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

puksol
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2015, 17:00
Renault: Laguna
Silnik: 2000

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: puksol »

@VoN - dziękuję Ci za informację, wiec pozostaje z nawigacją zewnętrzną.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
yetiq
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 163
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2016, 11:44
Renault: Scenic III ph II
Silnik: 2.0 dCi 150 KM
Lokalizacja: Jasło

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: yetiq »

VoN pisze:Mam najnowsze mapy czyli 13-14rok nie nadają się do niczego, jezdze na google z tel :)
Czy te mapy rzeczywiście są z tych lat, czy tak jak w tych, które kupiłem a Allegro, mapa jest 2012-13, a wyedytowany jest plik, który odpowiada za wyświetlanie dat w informacji o mapie w samochodzie?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: VoN »

yetiq pisze:
VoN pisze:Mam najnowsze mapy czyli 13-14rok nie nadają się do niczego, jezdze na google z tel :)
Czy te mapy rzeczywiście są z tych lat, czy tak jak w tych, które kupiłem a Allegro, mapa jest 2012-13, a wyedytowany jest plik, który odpowiada za wyświetlanie dat w informacji o mapie w samochodzie?
2012-2013 :) Rozpędziłem się za bardzo dodając rok :ala:
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

jaco1969
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 30 czerwca 2017, 21:00
Renault: grand scenic
Silnik: 2.0 dci

[CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: jaco1969 »

witam czy moge prosić o mapy oraz soft ,spolszczenie carminat 3d dvd Jestem posiadaczem renault grand scenic z 2007r.2.0dci z góry dziękuję

Poloniusz37
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 1 lipca 2017, 15:23
Renault: Renault laguna 3
Silnik: 2.0 16v

[CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: Poloniusz37 »

Cześć wszystkim , jestem świeżym posiadaczem renault. Przerobione Polskie, niemieckie , japońskie autka teraz przyszedł czas na francuza. Bądźcie wyrozumiali. Mam taki problem nie potrafię na wyswietlaczu nawigacji w lagunie 3 z 2008r ustawić polskieto menu tj ustawień głośności balansu itp itd. Czy mógłby mnie ktoś pokierować?? 2 sprawa czy są jakieś opcje na ekranie swierzej nawigacji ażeby była po polsku?? Wybaczcie ale dopiero się uczę tego autka. A może jest jakiś forumowicz z Gliwic co pomógł by mi rozpracować ten samochód. Pozdrawiam Michał

Szym
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 lipca 2017, 23:08
Renault: Laguna II
Silnik: 1.9 dci

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: Szym »

Cześć, posiadam nawigację carminat bluetooth DVD i ostatnio chciałem wrzucić płytę z wersją map v34, ale pojawił się problem. Zaktualizowałem system poprzez update 32.1 i po włożeniu płyty z mapą v34 na ekranie wyświetlił się komunikat każący użyć oryginalnej płyty... te wersje map pobrałem z internetu, możecie coś doradzić, by zadziałały?
Pozdrawiam

taxuss
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 21 lutego 2016, 22:26
Renault: SCENIC II 2008
Silnik: 1.9 DCI 130 KM

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: taxuss »

Witam,
po aktualizacji softu mój Carminat DVD stracił jedną ikonkę na wyświetlaczu. Nie pokazuje temperatury zewnętrznej. Przed aktualizacją pokazywał wszystko było OK. W ukrytym menu testu self nie można przeprowadzić natomiast w tym menu diagnostycznym wyrzuca błąd module control circuit 40. Po podpięciu Can Clip nie widzi w ogóle radia - moduł radia nie wykryty. Natomiast radio działa, nawigacja działa tyle że nie pokazuje temperatury. Jak temu zaradzić?

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: [CNC] - Czyli Carminat DVD - mapki

Post autor: PiasQ »

Przeniosę rozmowę z PW tutaj:
aktualizacja navi jak kupiłem była oryginalna v29 więc chciałem do v32 po pierwszej próbie zupełnie wszystko się posypało, ale wrzuciłem płytkę v31 niby wróciło wszystko jednak przestało pokazywać temperaturę. Później jeszcze raz v32 aktualizacja przeszła pomyślnie ale temperatury dalej nie pokazuje. W tym ukrytym menu z pierwszej pozycji diagnostyki nie można wykonać. Bluetooth działa z tel się łączy ale rozmówcy nie słychać.
Wygląda na uwalony moduł, część pamięci. Próbowałbym oryginalną płytką z softem, ale nie tym dołączanym do mapy, tylko "standalone". Podejdź do Renault i zapytaj o takie oprogramowanie. Swego czasu takie płytki były za grosze, a nie ryzykujesz wadliwego odczytu kopii.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

ODPOWIEDZ