iparts></a>
<a href= francuskie

Zablokowana nawigacja Carminat scenic 2000r.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
fiat
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 25 lipca 2017, 14:58
Renault: scenic
Silnik: 2.0 16v

Zablokowana nawigacja Carminat scenic 2000r.

Post autor: fiat »

Witam wszystkich,



wymieniałem akumulator i skasowałem kody do radia i nawigacji. Kod do radia znalazłem jednak nawigacja wymaga dodatkowego (scenic 2000 r.) . Czy jest możliwość wygenerowania (podobnie jak do radia) bądź odczytania (nie wiem skąd) kodu do nawigacji Carminat. Normalnie się włącza mapa i inne funkcje jednak nie łączy się z satelitą (na wyświetlaczu w jego dolnym pasku jest jakby symbol wtyczki.
Dzwoniłem do Renault Jaszpol i powiedziano mi, że ten rocznik ma osobny kod do radia i nawigacji. Jak do nich przyjadę to za "stosowną" opłatę mogą go wygenerować, jeśli nadal nie będzie działać to podłącza pod komputer oczywiście trzy razy drożej niż generowanie kodu (jako opłata dodatkowa) i zobaczą co i jak.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: Zablokowana nawigacja Carminat scenic 2000r.

Post autor: PiasQ »

Możesz wejść w Nawigacja -> Ustawienia -> System Info -> Diagnostyka -> kod 4112 ?
Zobacz co tam jest w GPS info.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

fiat
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 25 lipca 2017, 14:58
Renault: scenic
Silnik: 2.0 16v

Re: Zablokowana nawigacja Carminat scenic 2000r.

Post autor: fiat »

pogrzebałem trochę przy gniazdku czytnik cd/antena oraz na podszybiu odbiornik/kabel przedłużający (chyba do czytnika cd i jak na razie pokazuje godzinę. Na wyświetlaczu nawigacji brak symbolu anteny satelitarnej, jednak na mapie wskazuje ruch w terenie

ODPOWIEDZ