iparts></a>
<a href= francuskie

Awaria Carminat DVD Laguna 2 2007

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
solid1
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 16:52
Renault: Laguna II
Silnik: 1.9 DCI

Awaria Carminat DVD Laguna 2 2007

Post autor: solid1 »

Witam

Jestem nowy na tym forum i nie wiem czy dokładnie trafiłem w ten wątek, co trzeba.

Mam problem z nawigacją, gdy wkładam DVD kręci mi płytą i po jakiś kilku minutach wywala błąd CD.

Nie wiem czy to wina napędu czy CD, a oprócz tego jak wchodzę w ustawienia nawigacji to nie znajduje mi żadnych satelit podejrzewam, że to wina anteny, ale że nie jestem orłem w tym temacie nie wiem, jaką mam kupić dodaje fotkę podłączeń, jakie mam w napędzie może koledzy będą wiedzieli, co to za typ anteny trzeba kupić.

http://www.aukcjoner.pl/gallery/026091069-.html#I1" target="_blank

Co do CD to dziś kupiłem nową DVD na alleg może to w czymś pomorze a jak nie trzeba będzie kupić napęd
No i mam problemy z radiem jak jestem w mieście chodzi nawet nawet a jak wyjadę z miasta gubi sygnał, bluetooth chodzi łączy się z telefonem i zestawem głośnomówiącym
Nie wiem czy wcześniej chodziła kupiłem niedawno Lagune II z 2007 a sprzedający nie był w stanie określić czy to wina DVD czy napędu

Po sprawdzeniu Self Testem i wykasowaniu wszystkich błędów ciągle pojawiają się te 2
GPS Antenna Error 3
DVD-Rom Focus Error 3

Niech koledzy może mi coś doradzą czy to wina sprzętu i trzeba go wymienić czy trzeba pruć podsufitkę i wymieniać wszystkie kable razem z płetwą.

ODPOWIEDZ