iparts></a>
<a href= francuskie

MONITOR NAVIGACJI

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
carlocolucci
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 30 grudnia 2016, 20:24
Renault: Renault Megane
Silnik: 1.5 DCI

MONITOR NAVIGACJI

Post autor: carlocolucci »

Szanowni Koledzy, bardzo proszę o poradę. Zakupiłem megane 2010r z navi w której funkcje monitora były ograniczone, pojechałem do firmy zajmującej się car audio i stwierdzili że moduł monitora jest uszkodzony i zaproponowali mi inny używany od CLIO 2011r carminat live. Monitor zadziałał prawidłowo - lecz nie działa sterowanie joystickiem tylko niestety pilotem od clio. Wcześniej joystick ze starym monitorem działal. Bardzo proszę o informacje, czy ktoś może mi pomóc rozwiązać problem. Podjechałem raz jeszcze do ludzi którzy mają Clipa, niestety nie potrafili przypisac Joystick do tego monitora, polecili mi serwis ASO JASZPOL, może on line by pomogli, niestety auto w serwisie było i nic nie zdziałali. Zaproponowali montaż nowego monitora z 2010 roku, lecz nadal nie mam pewności czy np nie jest uszkodzone coś innego. Bardzo będe wdzieczny za podpowiedz jak przypisac ten cholerny joystick.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: MONITOR NAVIGACJI

Post autor: kudlaty »

Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.

ODPOWIEDZ