iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II] Gdzie macie zamontowane CB

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
bratlee

[Megane II] Gdzie macie zamontowane CB

Post autor: bratlee »

Witam.
Jak w temacie ;) gdzie macie zamontowane CB Radio w Meganach, może macie jakies pomysły w którym miejscu je zamontować.
Pzdr i dzieki za pomoc.

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

jest cały czas w podłokietniku jak jeżdże po mieście bo nie włączam, a jak jadę w trasę to idealnie na wcisk wchodzi między fotel posażera a podłokietnik i nie przeszkadza ani mi ani żonie w trakcie jazdy, a jest łatwo dostępne
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

bratlee

Post autor: bratlee »

ok, może ktoś jeszcze się wypowie :/

G-Boy

Post autor: G-Boy »

luzem na fotelu pasazera :D ale kombinuje upchnac je pod radiem..jednak jako ze bede go malo uzywac - zostaje "luzem" a czasem klade za podlokietnikiem na podlodze z tylu - gruche mam pod reka..ewentualnie najwygodniej mi sie jezdzi - radio na podlokietnik, lapa na nim - pewnie i wygodnie.

bratlee

Post autor: bratlee »

dzięki koledzy ;) w Peugeocie przymocowałem do deski rozdzielczej ale w Meganie szkoda mi wiercić otworów :P więc zostaje podlokietnik :)

Grodzik

Post autor: Grodzik »

CB w podłokietniku. Tam od spodu doprowadziłem przewód antenowy i zasilanie. Głosnik zewnetrzny pod fotelem kierowcy i kabel tez od spodu do podłokietnika. Radio to taki podstawowy jakis model. Pokrętła od głosnosci i Squercz czy jak to sie pisze wymontowałem z radia i wpakowałem w małe plastikowe pódełko połaczone z radiem kabelkiem-taśmą. Teraz CB cały czas jest w podłokietniku w to małe pudełko idealnie pasuke w miejsce za które ciągniemu otwierając schowek. nawet przy zamkniętym schowku kabel od gruszki i tak może wychodzić bokiem i schowek się zamyka. Podsumowując.
Radio w srodku zamknięte, pokrętła i grucha pod reką. żadnych kabli na wierzchu. Jak trzeba gdzies w dziwnym miejscu zostawic auto to grucha i to pudełko do schowka, magnesówka do bagażnika i nic nie widać.

bratlee

Post autor: bratlee »

Więc tak kupiłem sobie nowe radyjko Presidenta bo mój Intek był troszke za duzy :P i zamontowałem je pod CD radyjkiem w tej kieszeni i jest super...

SparklyTwo

Post autor: SparklyTwo »

Kokos pisze:jest cały czas w podłokietniku jak jeżdże po mieście bo nie włączam, a jak jadę w trasę to idealnie na wcisk wchodzi między fotel posażera a podłokietnik i nie przeszkadza ani mi ani żonie w trakcie jazdy, a jest łatwo dostępne
robie tak samo, miejsce idealne na cb :)

ODPOWIEDZ