iparts></a>
<a href= francuskie

Przechowywanie anteny z podstawą magnetyczną w bagażniku

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
pogar

Przechowywanie anteny z podstawą magnetyczną w bagażniku

Post autor: pogar »

Witam,

Mam troche głupie pytanie: moja antena (gdy nie używam CB) jest przewożona w poprzek bagażnika. Jej podstawa przylega poprzez tapicerke do wewnetrznej strony tylniego "nadkola" (nie wiem jak to lepiej napisać) :-) Czy to dobre miejsce? Czy jest koło tego nadkola jakaś elektronika której tej magnes mógłby zaszkodzić?

Auto: Grand Scenic III

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Awatar użytkownika
jacek cz-wa
Oklejony
Oklejony
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 20:17
Renault: Grand Scenic III
Silnik: 1.4 TCe
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: jacek cz-wa »

Witam
Też tak worze ML z dużym magnesem i tak to założyli w Aso więc musi być ok. Przy okazji gdzie i jak masz założone CB- może masz foto.
Jacek Cz-wa Grand Scenic 1,4 TCe 2010 Privilege
ex Laguna II Gr 2,2 DCI 2002 Privilege
Laguna I RXE 2,0 1998 Granat Perła

pogar

Post autor: pogar »

radio jest pomiedzy podlokietnikiem/schowkiem a fotelem pasazera (a jak nie uzywane to lezy w schowku-szufladzie pod tylnim fotelem pasazer).
Kabel od anteny jest luzno puszczony dolem miedzy tylnimi fotelami a potem pod dywanikami a koncowka lezakuje pod przednim fotelem pasazera na dole od strony schowka.

Czyli, de facto, zadnego montazu u mnie nie ma. Szkoda mi wiercic auto i nie chce tez by byl zacheta dla zlodziei, mimo tego iz radio tanie.

Awatar użytkownika
jacek cz-wa
Oklejony
Oklejony
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 20:17
Renault: Grand Scenic III
Silnik: 1.4 TCe
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: jacek cz-wa »

Witam
Dzieki mi założyli na stałe po prawej stronie przy schowku. Faktycznie kusi.
Pozro
:)
Jacek Cz-wa Grand Scenic 1,4 TCe 2010 Privilege
ex Laguna II Gr 2,2 DCI 2002 Privilege
Laguna I RXE 2,0 1998 Granat Perła

bazi22
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:27
Renault: Clio IV
Silnik: TCe 90
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: bazi22 »

Ja tam mam zamontowane z prawej strony tunelu środkowego. Kabel antenowy poprowadzony pod plastikami wzdłuż prawej strony i pod siedzeniem pasażera. U mnie nie kusi. Na osiedlu od 4-5 lat codziennie parkują całą dobę samochodu z CB w pozycji "kuszącej" i nic się nie dzieje. Antena nieużywana jeździ sobie w bagażniku za tylnym oparciem.

Radio demontuję jak wyjeżdżam do "niezaufanych" miast (z Warszawą i Łodzią na pierwszym miejscu)
Bartek

Peugeot 308 SW 2.0 HDi
Renault Clio IV TCe 90

kml2oo6

Post autor: kml2oo6 »

ja zawsze chowam swoją antenkę do bagażnika na noc. W dzień zostawiam ją na samochodzie wierząc, że nic jej nie grozi :) choć gdy wyjeżdzam np na zakupy do wiekszego centra handlowego zdejmuję antenkę :) po co ma kogoś kusić :) wolę nie kusić losu :) ;)

ODPOWIEDZ