iparts></a>
<a href= francuskie

[Każde auto; ja zaś mam Scenica III] CB: jakie?

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

pogar

Post autor: pogar »

jestem sklonny wydac te 400 zl wiecej , zeby miec spokoj z dzialaniem i gwarancja (5 lat z tego co widzialem). Alany maja rok (nie liczac praw z tytulu niezgodnosci towaru z umowa), i nie maja gniazda sluchakowego , ale jestem w stanie te niedogodnosci przezyc..

Ale skoro Alany sa do D, to chyba tylko president zostaje?,

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

dopisalem troche w poprzednim poscie na 2 stronie teraz nie wiem czy widziales, jak nie doczytaj.

mozesz poszukac II, czyli johny II moze bedzie taniej

ja bym sie tak nie przywiazywal do gwarancji

np stary johny i jest pancernym radiem

zobacz tu jest aukcja
http://allegro.pl/item972069207_preside ... s_bcm.html

ew. koles dodaje calkiem niezly mikrofon densei 2002 ze wzmocnieniem i echem, jesli nie chce za niego wiecej jak 50zl to mozna sie zastanowic

ja mam takiego johnego I ktorego kupilem na allegro chyba za 120zl i dziala od wielu lat bezawwaryjnie.

Alan nie jest do du, nie calkiem. Radia takie jak alan 87, 28 i 18 to bardzo dobre radia :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 marca 2010, 19:10 przez marky, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maciejd
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 89
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 16:02
Renault: Laguna i Clio
Silnik: dCi i TCE
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: maciejd »

Ja bym się bez presidenta na mieście po pokazywał... :)

Piotr, będziesz marudził do póki ktoś Ci nie powie, żebyś sobie kupił presidenta i tyle. Kup, baw się dobrze, po pół roku i tak Ci się znudzi break-one-nine, break-one-nine... i sprzęt wyląduje w bagażniku :)

BTW, mobilki, jak drózka z zieleniaka pod klatkę przez spożywczaka? ;)) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :)
Maciej, Warszawa
http://drwiega.net/renaultstory/
z pikurką na szybie od 2003 roku, za kierownicą Renówki od 27 lat...

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

jak kupi to co chce kupic to wyladuje szybciej i to nie w bagazniku a w garazu lub na strychu :D

ja mam radia od ponad 20 lat i mi sie nie znudzilo ;P

pogar

Post autor: pogar »

dopiske widzialem, dzieki

inaczej mowiac: president powinien spelnic moje oczekiwania, ale lepiej kupic najtanszy model..
Ten chyba (nowy) nie jest drogi: http://www.allegro.pl/item976147986_cb_ ... _w_wa.html
Na miejscu tylko dobrac antene do niego i powinno byc ok

Ewentualnie za 50 zl wiecej jest radio z ASC.
Dzieki Wam za wyjasnienia. Jestem juz troche madrzejszy w tym temacie

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

akurat to jest classic czyli to samo co http://www.allegro.pl/item965356207_pro_520_xl.html
wiec tego co podales nie kupuj

jesli jednak masz wiecej miejsca to za ta kase kupisz swietne radio president herbert (stara wersje) - swietne radio. Nie wiem gdzie bedziesz to montowac ale jesli masz wiecej miejsca to polecam inne radia niz johny/harry

pogar

Post autor: pogar »

ten link to chyba nie jest nowa sztuka, a chce kupic nowke - mam uraz do uzywanej elektroniki bo kiedys sie juz nacialem..

chce wydac, oczywiscie, jak najmniej, ale zalezy mi na jakosci.,

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

pogar, wg opisu aukcji ten UNIDEN to jest nówka sztuka, cena też odpowiednia jak za nówkę, ze swej strony też polecam tą markę UNIDEN dobry stosunek cena/jakość brawa
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

no to reasumujac jesli ma byc proste i male to uniden 520 = president johny

to co podales czyli harry ma dodatkowo Fm ktorego nie wykorzystasz w PL wiec nie warto przeplacac

pogar

Post autor: pogar »

ok. musze poszukac dokladniejszego opisu
te aukcje unidena sa wszystkie od uzytkownikow z zerowymni komentarzami., Podobny krotki opis, zero zdjec i gwarancja "Serwisowa". cokoilwiek to znaczy.
Ciekawe o co chodzi

odnosnie presiedntow, to mysle o President johny III ASC albo starszy (i tanszy) harry II classic

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

ja ci napiszę tak: jeśli chcesz jakości Presidenta, ale w bardzo dobrej cenie polecam UNIDENA, ale z pewnego jednak zródła. Jeśli natomiast zależy ci na marce President (dużo sie płaci za ten napis) to kupiłbym wypróbowanego choc starszego Harrego II
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

ja bym kupil herberta :)
pogar pisze: odnosnie presiedntow, to mysle o President johny III ASC albo starszy (i tanszy) harry II classic
to pomysl o starszym johnym, bedzie jeszcze tanszy. johny jest tanszy od harrego bo nie ma fm.

i pomysl nad antena, husler jest ok jak jest nowy, wiec albo go kupisz i sobie od razu uszczelnisz, albo kupisz co innego. z tego co pamietam wilson little will byl lepiej wykonany a husler to taka jego kopia.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 marca 2010, 20:57 przez marky, łącznie zmieniany 1 raz.

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

marky, ale kolega zaznaczył, że chce nowy sprzęt, a z używanych potwierdzam Herbatnik jest super :)
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

tylko ze kolega jest nowy i nie rozumie ze ta cala elektronika nie idzie w parze z jakoscia w pasmie 27MHz. :)
Duzo lepiej sprawuja sie stare dobre alany 18 niz jakies wynalazki typi tti880 czy alan 78 + multi power cos tam. Radio CB jak wino im starsze tym lepsze :)

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Moi drodzy! Jest juz temat o wyborze CB. Prosze kontynuowac wczesniejszy watek. Ten zamykam.

viewtopic.php?t=4621

Zablokowany