iparts></a>
<a href= francuskie

Co mamy w swoich mobilach ?

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Kochani..a nie sadzicie ze taki temat, przed zlotem w borkach i wogole..to zaproszenie dla zlodzieja? Sorki..ale wg mnie pokazywanie gdzie co sie ma zamontowane , jakie radio itp..tym bardziej ze autka klubowe sa rozpoznawalne na ulicy po wlepie czy innych oznaczeniach klubowych..ulatwia zadanie potencjalnemu zlodziejowi? Moze odrazu niech kazdy zdradzi jakie ma zabezpieczenia w aucie , gdzie w domu trzyma klucze i pod ktora poduszka zaskorniaki w skarpecie chowa... Moze przesadzam..ale nie chcialbym aby poraz kolejny na zlocie ktos cos stracil tak jak Rysiek_W 2 lata temu... Jako organizatorowi bylo mi wtedy cholernie przykro, a nie moglem nic zrobic. Jesli chcecie dalej ten temat ciagnac - to na wlasna odpowiedzialnosc pamietajac o tym co powyzej napisalem.

Awatar użytkownika
LukaszH
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 7 listopada 2008, 20:03
Lokalizacja: UKUFF/lubelskie/PL

Post autor: LukaszH »

G-Boy pisze:Kochani..a nie sadzicie ze taki temat, przed zlotem w borkach i wogole..to zaproszenie dla zlodzieja?
kurcze o tym samym pomyślałem ale już po fakcie :(
nic radyjko się wyciągnie i włoży pod poduszkę, może aż taki nietrzeźwy nie będę i nie wyciągną mi spod głowy ;)
ale jak najbardziej popieram szanownego G-Boy'a

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Proponuje zmiane tematu na "Czego uzywamy" i nieco powsciagliwiej pisac o patentach i montazu cb w aucie.. ;)

Awatar użytkownika
arek
Oklejony
Oklejony
Posty: 231
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 23:02
Renault: Safrane PHII Twingo2
Silnik: 2.5 20V 1.2 16V
Lokalizacja: Lublin

Post autor: arek »

Adaś, gdyby w ten sposób do tego podchodzić, to też należy być powściągliwym w temacie "Powitania - Nasze Auta" ;)
Sprzęt jaki używamy ( z tego co koledzy podają ) to nie żadna "wyższa półka". Jeżeli ktoś wozi Johnsona, Walkera czy Jacksona, to niech nie pisze i tyle :)
Swoją drogą, na złodzieja nie ma recepty. Jeżeli coś jest widoczne, to przyciągnie uwagę :(
Ciesz się z tego co masz, lub przynajmniej śmiej :)
http://www.renaultsafrane.eu

G-Boy

Post autor: G-Boy »

arek pisze:to nie żadna "wyższa półka".
ja wam nie bronie pisac..tylko zeby potem placzu nie bylo pociesz

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Adam przesadzasz. Co do Rysia to dobrze wiesz jak było...
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

kangur

Post autor: kangur »

mi już dwie anteny pod.......... cry ale jedna już odzyskałem a druga wiem na jakim juz aucie śmiga wiec to kwestia czasu zeby ją odzyskać woot a radio mam presidenta Walkera i antenka president Colorado bardzo ładnie to lata viva viva

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

to niezly z ciebie wydzial W-11 jak wiesz co i jak sie dzieje z twoimi antenkami :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

kangur

Post autor: kangur »

sa oznakowane w dwa sposoby :D i w kaliszu sa trzy tylko takie anteny viva

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

niezły jestes :) detektyw Kangur :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

kangur

Post autor: kangur »

no to teraz podam Ci przykład dlaczego mam oznaczone
http://wielkopolska.naszemiasto.pl/wyda ... 72702.html lol lol lol

kkwiatuszek89

Post autor: kkwiatuszek89 »

a ja używam skromnego zestawu:

President Lincoln 25W w AM :D + antena Sirio Performer 5000. Zadawalający zasięg 50 km w AM między mobil->baza

w zeszłym roku podczas propagacji było słychac ukraińców, francuzów i ludzi pytajacych o drogę na...Gdańsk

Nomis

Post autor: Nomis »

Witam . Ja od 3 lat używam TTI 880 + uchwyt na klapę President + antenka Snucker Elite 115+ dodatkowy głośnik Midland.
Jestem z tego zestawu zadowolony ( wcześniej używałem go w Uno ). Zasięg poza miastem w granicach 15-20 km (mobil- mobil) w mieście 5-8 km ( mobil-mobil) ; poza miastem 35km baza-mobil ( potwierdzone). Może nie jest to rewelacyjny sprzęt ale biorąc pod uwagę jakość - cena - możliwości , zupełnie mi wystarcza.
Pozdrawiam miłośników CB i 73 :D

Grzybek_lodz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:11
Renault: Vel Satis
Silnik: 2.0 T
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Grzybek_lodz »

Ja mam Alana 18 i jak chmurki są nisko to się słyszy taksówki z Moskwy nadają na 19 :)
Obrazek

mecenas_lodz

Post autor: mecenas_lodz »

ja mam Magnum S9 zamiennie z Alan 87 do tego Sirio 5000 Performer a na miasto FARUNA AT-2001 a na miasto Gruba Onwe :) <maniak>

ODPOWIEDZ