iparts></a>
<a href= francuskie

[trafic 08r] problem z CB-radio

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
wojciech

[trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: wojciech »

panowie czy to prawda że w Traficu nie bedzie mi fajnie działać radio cb marki president ???? podobno wspomaganie w traficu jest głośne i przenosi zakłócenia na cb , w sklepie powiedzieli mi ze tylko cb marki Yosan Turbo będzie działać bez problemu .... nie wiem czy on chce mi wcisnąć to radio czy faktycznie tak jest ????????

master30dci

Re: [trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: master30dci »

Wydaje mi się, że mają dobry procent od sprzedaży sprzętu tej firmy.

Nie potwierdzam tego całkowicie. Pamiętaj, że wiele zależy od zestrojenia radia z anteną i samych ustawień radia.

Mój trafic miał antenę i radio presidenta i nigdy nie miałem kłopotu. W nowszych radiach dobrą funkcją jest ASC i jeżeli miałoby kiedyś Ci coś "zakłucać" radio to ASC ci to wyeliminuje. Firmę polecam z czystym sumieniem, trochę Ich sprzętu potestowałem i jestem naprawdę zadowolony.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: VoN »

Mam w traficu 1,9DCI CB Presidenta i działa lepiej niż w moich pozostałych Renault. Zasilanie podlaczone bezposrednio pod akumulator (pod nogami kierowcy wiec 0 problemow z kablami), antenka nad glowa kierowcy i jest OK od paru ladnych lat. CB umieściłem pod kierownicą na tej wąskiej półeczce.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: [trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: campino »

Często różne elementy samochodu wprowadzają straszne zakłucenia w pracy cbradia. Na przykład fiatoskie silniki ( w tym alfa romeo) mają strasznie "siejące" wtryskiwacze paliwowe, mowa tu o silnikach diesla.
Dodanie gazu powoduje natychmiastowe "pierdzenie" w radiu. Nadawanie jest ok, ale odbiór jest fatalny.
Żadne dodatkowe filtry , kondensatory itp. nie pomogą. Być może master ma "taki" problem ze wspomaganiem.
Jedynym rozwiązaniem problemu jest dobre radyjko z dobrymi filtrami ( ASC itp. )
Wydaje mi się że w lepszym presidencie jak i np. unidenie zakłucanie nie było by w ogóle zauważalne.
Tak więc olej gościa , pewnie chce ci wcisnąc Yosana i tyle.

P.S.
Temat zakłucenia znam osobiście, w firmowym fiacie doblo mam starego alanka ( bo nowego mi zarypali :/ :( pupa ) i starsznie pierdzi, żeby coś sie dowiedzieć muszę puszczać gaz lol
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

ODPOWIEDZ