iparts></a>
<a href= francuskie

[trafic 08r] problem z CB-radio

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
wojciech

[trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: wojciech »

panowie czy to prawda że w Traficu nie bedzie mi fajnie działać radio cb marki president ???? podobno wspomaganie w traficu jest głośne i przenosi zakłócenia na cb , w sklepie powiedzieli mi ze tylko cb marki Yosan Turbo będzie działać bez problemu .... nie wiem czy on chce mi wcisnąć to radio czy faktycznie tak jest ????????

master30dci

Re: [trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: master30dci »

Wydaje mi się, że mają dobry procent od sprzedaży sprzętu tej firmy.

Nie potwierdzam tego całkowicie. Pamiętaj, że wiele zależy od zestrojenia radia z anteną i samych ustawień radia.

Mój trafic miał antenę i radio presidenta i nigdy nie miałem kłopotu. W nowszych radiach dobrą funkcją jest ASC i jeżeli miałoby kiedyś Ci coś "zakłucać" radio to ASC ci to wyeliminuje. Firmę polecam z czystym sumieniem, trochę Ich sprzętu potestowałem i jestem naprawdę zadowolony.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: VoN »

Mam w traficu 1,9DCI CB Presidenta i działa lepiej niż w moich pozostałych Renault. Zasilanie podlaczone bezposrednio pod akumulator (pod nogami kierowcy wiec 0 problemow z kablami), antenka nad glowa kierowcy i jest OK od paru ladnych lat. CB umieściłem pod kierownicą na tej wąskiej półeczce.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: [trafic 08r] problem z CB-radio

Post autor: campino »

Często różne elementy samochodu wprowadzają straszne zakłucenia w pracy cbradia. Na przykład fiatoskie silniki ( w tym alfa romeo) mają strasznie "siejące" wtryskiwacze paliwowe, mowa tu o silnikach diesla.
Dodanie gazu powoduje natychmiastowe "pierdzenie" w radiu. Nadawanie jest ok, ale odbiór jest fatalny.
Żadne dodatkowe filtry , kondensatory itp. nie pomogą. Być może master ma "taki" problem ze wspomaganiem.
Jedynym rozwiązaniem problemu jest dobre radyjko z dobrymi filtrami ( ASC itp. )
Wydaje mi się że w lepszym presidencie jak i np. unidenie zakłucanie nie było by w ogóle zauważalne.
Tak więc olej gościa , pewnie chce ci wcisnąc Yosana i tyle.

P.S.
Temat zakłucenia znam osobiście, w firmowym fiacie doblo mam starego alanka ( bo nowego mi zarypali :/ :( pupa ) i starsznie pierdzi, żeby coś sie dowiedzieć muszę puszczać gaz lol
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

ODPOWIEDZ