iparts></a>
<a href= francuskie

Pierwszy polski supersamochód- Arrinera

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Pierwszy polski supersamochód- Arrinera

Post autor: Martinez »

Temat śledzę już od jakiegoś czasu i przyznam, że nadziwić się nie mogę, że w naszym kraju powstało coś takiego:


Obrazek

"Czy to Lamborghini? Czy to Ferrari? Nie to Arrinera Automotive - supersamochód z kraju nad Wisłą. Jednak nie tylko Polacy marzą o swoim własnym superaucie. W ostatnich latach mogliśmy podziwiać jeżdżące wynalazki z takich krajów jak Rosja, Kanada czy Brazylia. Polski supersamochód zostanie zaprezentowany już w przyszłym miesiącu, zamknięte grono inwestorów jako pierwsze zobaczy na własne oczy dzieło polskich inżynierów."

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Arrin ... omosc.html

http://www.v10.pl/Arrinera,polskie,Lamb ... 64998.html
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: Pierwszy polski supersamochód- Arrinera

Post autor: PiasQ »

Ja poczekam, aż w końcu zaczną produkcję. Bo na razie mnie nie zachwyca ten zlepek różnych używek obudowany materiałem do budowy jachtów :D ... Radzę poczytać, kim jest w ogóle właściciel i jakie jaja do tej pory były z tworzeniem tego auta (nie wspominając o ultra zaawansowanej ramie woot ). W każdym razie, jak zaczną produkcję i sprzedaż - to pogratuluję. Na dzień dzisiejszy wolę Corvette, z której części to zbudowano :P ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pierwszy polski supersamochód- Arrinera

Post autor: kudlaty »

Ostatnio czytałem, że już testują na drodze
http://moto.wp.pl/kat,121,title,Arriner ... omosc.html

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: Pierwszy polski supersamochód- Arrinera

Post autor: PiasQ »

Póki co jedyny zarówno oficjalny jak i nieoficjalny test tego samego składaka. Jak dotąd nie ma pełnych specyfikacji tego samochodu ... bo niby skąd, skoro każde części lecą z innej parafii ...
Problem z samym wykonawcą jest taki, że nigdy nie miał do czynienia z motoryzacją, a sam jest tylko inwestorem giełdowym (z resztą spekulacje na temat ich samochodu już dużo im dają). Na dodatek zmienili nazwę z Veno Automotive na Arrinera Automotive, żeby właśnie się z nimi to nie kojarzyło :P ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Manwe

Re: Pierwszy polski supersamochód- Arrinera

Post autor: Manwe »

ostatni w którychś informacjach było już pokazane jeżdżące wozidło, i całkiem całkiem ale dla mnie trochę za bardzo nawiązuje do lambo

ODPOWIEDZ