iparts></a>
<a href= francuskie

Renault elektryczny

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
haga111

Renault elektryczny

Post autor: haga111 »

Bardzo zainteresował mnie Renault z napędem elektrycznym - już zbieram forsę.
Przeczytałem z ciekawością informacje ze strony R. ale czuję niedosyt, zwracałem się do R. Polska ale nic więcej nie wiedzą, np. na jak długo starczą baterie i jaki będzie koszt wymiany na nowe.
Otwieram nowy temat i zapraszam wszystkich miłośników s. elektrycznych do dyskusji! driver

[ Komentarz dodany przez: matihalemba: 2010-03-15, 13:56 ]
Czerwony kolor jest zarezerwowany dla Administracji i proszę go nie używać !
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 marca 2010, 13:57 przez haga111, łącznie zmieniany 1 raz.

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

ale o który Ci chodzi?
bo Renault pokazało ostatnio 3 sztuki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

haga111

zoe

Post autor: haga111 »

interesuje mnie cała oferta R. gdyż chyba R. będzie pierwszym koncernem , który wprowadzi na rynek całą gamę s. elektrycznych wraz z tworzeniem infrastruktury oraz cenami porównywalnymi z s. tradycyjnymi.
Najbardziej interesuje mnie ZOE, który idealnie nadaje się na codzienne kilkunasto -kilkudziesięcio- kilometrowe dojazdy do pracy. Tylko ciekawe czy awangardowy wygląd czy też uchylane drzwi ZOE zostaną utrzymane. Podejrzewam, że jak to bywa z koncepcjami wdrożony do produkcji będzie o wiele bardziej konserwatywny.
Natomiast najmniejszy wygląda szkaradnie i nie widzę dla niego większych perspektyw poza zainteresowaniem kurierów, dostawców pizzy itd.

Awatar użytkownika
Darczan
Oklejony
Oklejony
Posty: 244
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 13:36
Renault: Megane III
Silnik: 1.9 dCi F9Q
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darczan »

blondas pisze:bo Renault pokazało ostatnio 3 sztuki...
poprawka - 4 sztuki ;) Zoe, Fluence, Kangoo i Twizzy :)

Rónież myślę, że model Zoe będzie najciekawszą propozycją :) w przyszłym roku mają być zaprezentowane produkcyjne wersje 3 z nich, w 2012 - ostatni, czyli właśnie Zoe :)

ODPOWIEDZ