iparts></a>
<a href= francuskie

[Info] Koniec Laguny

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
maciejd
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 89
Rejestracja: poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 16:02
Renault: Laguna i Clio
Silnik: dCi i TCE
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: maciejd »

pecado, mówimy o wyjątkowo subiektywnych odczuciach. Ja idąc do salonu złożyć zamówienie na megankę kombi 2.0 dci dynamique (nawet kolor był wybrany) wyszedłem z papierami na lagunę kombi esperience, tyle że 1.9 dci. Cena wyszła podobna (3k PLN różnicy), wyposażenie dość podobne (laguna nie miała z tyłu roletek... jedna rzecz mniej do zepsucia się). Tyle że lalka dostała rozszerzoną gwarancję na 4 lata. Po krótkiej wycieczce jednym i drugim decyzja była banalnie prosta.
Nie zgodzę się, że w megance jest więcej miejsca. Nie ma. Z przodu jest ciaśniej. Ja ani do niskich ani do szczupłych nie należę a jednak w lagunie jest dużo, dużo swobodniej. W bagażniku - owszem, tylna linia dachu meganki kombi idzie wyżej i to daje kilka cm (pamiętam, bo studiowaliśmy z żoną prospekty tak renówki jak i tojtojek). Tyle że do wożenia lodówki mam transita aka "osiołek", który mimo ze 5 razy starszy i z 10 razy większym przebiegiem niż moja laguna, to przeżyje i ją i Twoją megi...

Spoko, głowa do góry, Meganka to też fajny samochód ;)
Maciej, Warszawa
http://drwiega.net/renaultstory/
z pikurką na szybie od 2003 roku, za kierownicą Renówki od 27 lat...

pecado

Post autor: pecado »

Ja mam głowę wysoko, a Megi gloryfikować nie zamierzam, nie w tym gronie w każdym razie, bo tu wiecie o niej więcej ode mnie :)
A z subiektywnymi odczuciami dyskutować nie sposób, racji nimi udowodnić się nie da ;)
Dobrze, że każdy z nas znalazł model, który mu przypasował, zabawne, że z podobnymi argumentami ;)

onej

Post autor: onej »

pecado pisze:źródło?
oficjalna notka prasowa ... jest tego więcej ale już mam limit wykorzystany na wrzucanie, ogólnie 1,5 strony a4.

pecado

Post autor: pecado »

No to w sumie dobra wiadomość :)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

onej pisze:oficjalna notka prasowa ... jest tego więcej ale już mam limit wykorzystany na wrzucanie, ogólnie 1,5 strony a4.
Limit? A imageshack nie może być?
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

onej

Post autor: onej »

wezmę na zlot to kto będzie chciał to mu pokażę...

moroh

Post autor: moroh »

O super Onej, z chęcią! Nie siedziałem w tym temacie, ale okiem rzucę ! ;)

onej

Post autor: onej »

to się przypomnij, bo już ją schowałem do plecaka. pijaki

moroh

Post autor: moroh »

oki jak Cię znajdę to się przypomnę, ciekawa sprawa z likwidacją modelu tak na marginesie.. :)

ODPOWIEDZ