iparts></a>
<a href= francuskie

Ubezpieczenie 2 samochodów

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Jaski

Ubezpieczenie 2 samochodów

Post autor: Jaski »

Witajcie!!

Jak wiecie (albo i nie) planuję zakup 2 autka i tutaj pojawia się problem z ubezpieczeniem :(
Vectrę mam ubezpieczoną w jednej firmie i płacę za OC bardzo mało jak za taką pojemność i rocznik (koło 800zł) mimo mojego młodego wieku i zwyżek z tego wynikających. Drugie auto chciałbym ubezpieczyć w tej samej firmie ale boję się, że w razie jakiejś kolizji, stłuczki, wypadku stracę swoje zniżki z jednego jak i drugiego auta?? Co robić?? Zresztą chciałbym zrobić moją żonkę współwłaścicielem vectry no i także wpisać ją w ubezpieczenie, żeby rosły jej zniżki... To drugie auto które kupię będzie tylko na mnie... W tej firmie w której ubezpieczam vectrę mam tam jakieś zniżki i dla porównania gdy ją ubezpieczałem to w PZU wołali odemnie 2 razy więcej...

Co robić? Może ktoś mi doradzić?

POZDRAWIAM!!!!!!!

krisp

Post autor: krisp »

Witam
Ubezpieczyć tam gdzie jest korzystniej i jeździć tak , żeby nie stracić zniżek ;)
Aktualnie i tak liczy się ogólna szkodowość i firmy wymieniają się danymi i jeśli stracisz część zniżek w jednej to po przejściu do innej liczy się historia ubezpieczenia. Tak samo zniżek jak i szkód.
A ewentualna strata zniżek przy małym bum to zazwyczaj 10 % na okres 1 roku.

ODPOWIEDZ