iparts></a>
<a href= francuskie

Renault Koleos

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Starling
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 16:05
Renault: Koleos
Silnik: 2.5
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: Starling »

Wreszcie odebrałem viva Jak na razie rewelacja. Niedługo wybieram się do Austrii, zobaczymy jak spisze się na dłuższej trasie.

Silver

Post autor: Silver »

A ja bylem na jezdzie próbnej i powiem ze dziwnie sie jedzie z 4x4 roll ale to przyzwyczajenie, samo auto bardzo ladne i ta deska, rozplywam się woot

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Ja wiem... przy bodajże 50km/h napęd na4 się wyłącza i przechodzi w tryb auto :( zabawa jest fajna ja dzisiaj jeździłem w terenie Koleosem i bawiłem się Czujnikami pochylenia, Busolą itd. Bajerków ma od cholery.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

My, tzn. ja, Magda, Adaś i jeszcze kilka osób "bawiliśmy" się Kaloszem przy okazji Naszego ślubu :)

i powiem, że autko całkiem całkiem...szkoda tylko, że przy tak dużym aucie jest tak mały bagażnik :/


Pozdrawiam
za duży obrazek

Silver

Post autor: Silver »

No ten bagaj to racja ;) ale to terenówka małego kalibru tak więdz nie można od niej wymagać tyle co Nissan Navara np :/ ale ma to coś, nie jest takiej samej bryły jak inne terenówki, ma taki akcęt wozu rodzinego 4x4 prawie jak nowy scenic tylko ze bardziej masywny, bo wcześniej 4x4 w reno to był scenic :P

ODPOWIEDZ