iparts></a>
<a href= francuskie

Renault Koleos

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Starling
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 16:05
Renault: Koleos
Silnik: 2.5
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: Starling »

Wreszcie odebrałem viva Jak na razie rewelacja. Niedługo wybieram się do Austrii, zobaczymy jak spisze się na dłuższej trasie.

Silver

Post autor: Silver »

A ja bylem na jezdzie próbnej i powiem ze dziwnie sie jedzie z 4x4 roll ale to przyzwyczajenie, samo auto bardzo ladne i ta deska, rozplywam się woot

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Ja wiem... przy bodajże 50km/h napęd na4 się wyłącza i przechodzi w tryb auto :( zabawa jest fajna ja dzisiaj jeździłem w terenie Koleosem i bawiłem się Czujnikami pochylenia, Busolą itd. Bajerków ma od cholery.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

My, tzn. ja, Magda, Adaś i jeszcze kilka osób "bawiliśmy" się Kaloszem przy okazji Naszego ślubu :)

i powiem, że autko całkiem całkiem...szkoda tylko, że przy tak dużym aucie jest tak mały bagażnik :/


Pozdrawiam
za duży obrazek

Silver

Post autor: Silver »

No ten bagaj to racja ;) ale to terenówka małego kalibru tak więdz nie można od niej wymagać tyle co Nissan Navara np :/ ale ma to coś, nie jest takiej samej bryły jak inne terenówki, ma taki akcęt wozu rodzinego 4x4 prawie jak nowy scenic tylko ze bardziej masywny, bo wcześniej 4x4 w reno to był scenic :P

ODPOWIEDZ