iparts></a>
<a href= francuskie

I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: VoN »

PT

No to możemy prosić jakieś ocenzurowane zdjęcia z pierwszych zlotów ?:) chętnie poznamy więcej historii klubu bo niestety mamy mało materiałów z tego okresu :)

Jeśli byś znalazł plik z niebieską PIKURKą może byśmy parę sztuk na pamiątkę wydrukowali? :)

PS. Czemu się wcześniej nie pochwaliłeś, że Ty to ten Piotr :) browar
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Arglist
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 12:13
Renault: Kangoo 4x4 2005
Silnik: 1.6 16V K4M
Lokalizacja: Radzymin

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: Arglist »

Piotrek a może Byś nas zaszczycił Swoją obecnością na zlocie, wiem, że większość znajomych z którymi się widywaliśmy w lepszych czasach Diablo, Arkadio, Hares, Monika z Kowalem i mogę tak jeszcze trochę powymieniać już się nie udzielają, ale miło by było się spotkać z weteranem Pikura.

P.S Jeżeli posiadasz pliki pierwszej Pikurki i chcesz je zachować na swoim samochodzie z przyjemnością je dla Ciebie wydrukuje.

Awatar użytkownika
PT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 14:37
Renault: Twingo
Silnik: 1.2 16V
Lokalizacja: Józefosław / Warszawa

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: PT »

Tak jak pisałem - pliki niebieskiej Pikurki jak i parę zdjęć z pierwszych zlotów powinienem mieć. Jak znajdę chwilę, to je odszukam (chyba pamiętam, gdzie je ostatecznie zapisałem ;) ) i wrzucę do tego wątku. W Wawrzkowiźnie bywałem przy okazji JEEParty, daleko w sumie nie mam, więc jak plany rodzinne pozwolą, to pewnie pojawię się choć na parę godzin i zobaczę jak to wszystko wygląda te parę lat później :) . A co do "starej gwardii", to z wymienionej grupy osób jakiś tam kontakt utrzymał się z Haressami (przynajmniej wymieniamy się życzeniami na święta, choć, wstyd się przyznać, od ostatniego spotkania twarzą w twarz też ładnych kilka lat upłynęło).

Pozdrawiam,
Piotr.
R9, R19, Clio II, Megane II, Modus - to było, jest Twingo I (żonowóz) i... Opel Meriva

Awatar użytkownika
Arglist
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 12:13
Renault: Kangoo 4x4 2005
Silnik: 1.6 16V K4M
Lokalizacja: Radzymin

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: Arglist »

Może jakieś małe spotkanie starej gwardii trzeba zrobić ;) przy pijaki bezalkoholowym powspominać stare czasy...

ODPOWIEDZ