iparts></a>
<a href= francuskie

Moto Session 2013 - Lublin

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Moto Session 2013 - Lublin

Post autor: kudlaty »

Dzisiaj i jutro w hali Targów Lubelskich odbywa się impreza Moto Session, generalnie impreza z roku na rok coraz słabsza (ze względu chyba na kryzys) ale warto było się wybrać. Na jednej z hal wystawiały się salony samochodowe z nowymi autami. Można było posiedzieć, pooglądać i przymierzyć się w nowym autku. Np. samych nowych Renault Clio stało chyba z 5 (we wszystkich możliwych wersjach :P). Jako ciekawostka był pokazany Nissan Juke NISMO
Obrazek

Na drugiej hali za to drugi biegun, który rekompensował całą imprezę. Wystawa aut klasycznych. Począwszy od auta z 1899roku poprzez czasy prohibicji do czasów PRL czy też klasycznych Ferrari lub Porsche. Nie zabrakło też starych motocykli itp. Generalnie warto było zajrzeć dla samych klasyków. Nie robiłem zdjęć wszystkich aut (nie chciało mi się), ale wyłapałem parę francuzów (było też Renault).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Generalnie polecam wszystkim, którzy są w Lublinie do zwiedzenia, fajny kawałek historii można zobaczyć

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moto Session 2013 - Lublin

Post autor: kudlaty »

Gdyby ktoś miał ochotę obejrzeć wszystkie auta zabytkowe jakie były zapraszam do linka
http://zwiedzajlubelskie.pl/motosession/

fajnie zrobione, tak jakbyśmy byli w środku na hali :D

ODPOWIEDZ