iparts></a>
<a href= francuskie

[Kangoo II] Spaprany test łosia

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

[Kangoo II] Spaprany test łosia

Post autor: PiasQ »

http://poboczem.pl/co-w-furach-skrzypi/ ... 83018,3877
Jak ktoś nabył - szybko do ASO, niech zmieniają oprogramowanie ESP.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

G-Boy

Post autor: G-Boy »

ladnie...prawie przelecial...wole nie myslec jak by to auto sie zachowalo z bagazem na dachu albo z zaladunkiem...

onej

Post autor: onej »

nowe volvo xc60 też oderwało koło tylnie w teście łosia, a to wyznacznik bezpieczeństwa :)

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

No cóż zdarza sie nawet najlepszym volvo oderwało koło a jakiś czas temu przecież na łosiu poległ któryś z mercedesów także błędy popełniają nawet najlepsi

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Janusz2011 pisze:jakiś czas temu przecież na łosiu poległ któryś z mercedesów także błędy popełniają nawet najlepsi
A-klasa, szybko ją poprawili ... w Kangoo póki co oferują tylko nowe oprogramowanie ESP.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

O właśnie A klasa to była no oferują nowe oprogramowanie do ESP, ale może to poprawia w dużym stopniu sytuacje no, bo chyba by sobie jaj nie robili i nie mydlili oczu ze nowe oprogramowanie niby pomaga a tu przy omijaniu np. jakiegoś pijaczka Kangurek ląduje na boczku, więc chyba coś daje to oprogramowanie- tak mi się wydaje

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

ale mimo to to tylko elektronika, więc właściwości jezdne poprawia tylko "sztucznie". Mi się osobiście nie widzi omijanie awaryjne kogoś, jak ESP zacznie mi kontrować.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Dokładnie to tylko elektronika , która czasem uratuje nam tyłeczek a czasem może nawet przeszkodzić. nie miałem przyjemności jeździć autem z ESP więc licze na siebie i w takim Kangoo moglo by być cieplutko w razie jakiegoś awaryjnego manewru. driver

Śmigiel

Post autor: Śmigiel »

Się zastanawiam teraz jak mój trafciu, krótki a wysoki z załadunkiem codziennie około 1,2 tony się by zachował przy takim manewrze. Nie miałem jeszcze okazji awaryjnie kogoś lub czegoś omijać, ale nie schodzę niżej niż 140 na autostradzie między Szczecinem a Świnoujściem bo bym się w czasie nie wyrobił. To przy takiej prędkości, przy takim manewrze i załadunku - rozumiem, że drzewo.

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Śmigiel pisze:To przy takiej prędkości, przy takim manewrze i załadunku - rozumiem, że drzewo.

He he he przy takiej prędkości to może i nie drzewo , ale jakis piękny popisowy boczek to pewnie tak -czego nie życzę oczywiście driver

ODPOWIEDZ