iparts></a>
<a href= francuskie

Łódzka Policja będzie sprawdzać legalność nawigacji :P

Moderator: Grupa Moderatorów

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

No cóż widać polska drogówka nie ma co robić ja do swojego TomTom-a mam wgraną mapkę fotoradarów stacjonarnych,przenośnych i częstych punktów kontroli- za to też 5 latek grozi?! No to nieźle to jak wszystkim dadzą po 5 lat to i ruch na drodze zmaleje i sie klubowo zalogujemy na Naszej Celi - to do zobaczenia ha ha ha :D

mariowawka

Post autor: mariowawka »

to tak jak ja. Kupiłem navi mio oczywiscie z oryginalna mapa,ale dodalem sobie panelik z multmediami i AM to juz jestem ten zly :/ Ktos juz to powiedzial ale wk....a mnie to jak widze drogowke zatrzymujaca do kontroli albo czepiajaca sie ludzi z byle powodu, a 100 m obok nich np. samochod lub mieszkanie okradaja ale tego juz swoimi "niebieskimi" oczkami nie widza

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

Jakos nie miałe kontroli nawigacji tylko kontrola podstaw ( dokumenty stan pojazdu i to wszystko samochodzik )i nic wieceji nawed ich nawigacja nie interesowała jaki mam program i co to za nawigacja a po m łodzi pomykam duzo i to nie jednym autem
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

mariowawka

Post autor: mariowawka »

cyklista moze trafiles na takiego, ktory nie wiedzial,ze ten maly kolorowy telewizorek z przodu to navi woot

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

No co do kontroli za bezsensowne wykroczenia to inny temat , a gdybyśmy do navi powgrywali sobie zamiast fotoradarków np. mape kościołów i posterunków policji to też by się czepiali? :D

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

mariowawka pisze:cyklista moze trafiles na takiego, ktory nie wiedzial,ze ten maly kolorowy telewizorek z przodu to navi woot


chyba stolicy sa tacy ciemni ###### jak zobacza cos małego to zaras sprawdzaja po mysla ze cos woot woot woot
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

ODPOWIEDZ