iparts></a>
<a href= francuskie

Ranult i TomTom łączą siły

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Ranult i TomTom łączą siły

Post autor: PiasQ »

Taki oto artykuł znalazłem ... czyżby koniec problemów z fabrycznymi nawigacjami?
http://www.autka.net/tomtom_i_renault_l ... s1532.html
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

W 1994 roku Renault, jako pierwszy producent samochodów, zaproponował zintegrowane systemy nawigacji. W tym roku odbyły się też pierwsze w Europie testy drogowe systemu Carminat w modelu Renault Safrane. „Renault podjął współpracę z firmą TomTom, aby stworzyć jak najbardziej aktualny, w pełni zintegrowany system nawigacji za około 500 EUR - powiedział Patrick Pelata, wiceprezes i szef Komitetu Zarządzania na Region Europy w Renault. „Współpraca z dostawcą systemów nawigacji pomoże Renault w lepszym dostosowywaniu się do potrzeb rynku. Zapewniamy użytkownikom w pełni zintegrowaną technologię nawigacji o znakomitej ergonomii, dbając o wysoką jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Dzięki tej współpracy klienci Renault będą mieli okazję używać jeszcze doskonalszych produktów koncernu”.
A tego nie wiedziałem, ciekawa informacja :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Witam Ja jakiś czas temu zakupiłem sobie nawigacje firmy tomtom model GO 720 i do wyboru jako ekrany startowe jest również znaczek Renault-a na żółtym tle pięknie wyglada , a nawigacja sprawuje się bardzo dobrze.
Więc jeśli w autkach Renault były by montowane nawigacje tej firmy to super bo i autka malinowe a i nawigacja sprawuje się nieźle.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ