gadzety francuskie

Dacia Spring Electric [2021]

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 4875
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: M1Cabrio
Silnik: K4J
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Dacia Spring Electric [2021]

Post autor: kudlaty »

NOWA DACIA SPRING ELECTRIC: ELEKTRYCZNA REWOLUCJA DACII

NOWA r-EV-olucja Dacia z koncepcją auta na każdą kieszeń i pomysłowymi modelami zmieniła oblicze motoryzacji. W 2004 roku Logan umożliwił zakup nowego samochodu szerokim rzeszom klientów, Duster zrewolucjonizował segment SUV-ów, Sandero jest europejskim liderem sprzedaży dla klientów indywidualnych, a w najnowszym wydaniu również nowym standardem samochodu nowoczesnego i oferującego wszystko, co niezbędne. Wraz z inauguracją pierwszego modelu z napędem w 100% elektrycznym Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii. Zapowiedzią bliskiego wprowadzenia na rynek miejskich aut elektrycznych była prezentacja show-caru Dacia Spring Electric w marcu 2020 roku. Teraz przyszedł czas na prezentację Dacii Spring Electric w wersji produkcyjnej, wraz z dwoma unikatowymi wariantami na potrzeby nowych rodzajów mobilności: wersji przystosowanej do car sharingu oraz wersji dostawczej Cargo do bezemisyjnych dostaw „ostatniego kilometra”.

Dacia Spring Electric oznacza prawdziwą rewolucję. To najtańszy dostępny obecnie na rynku miejski samochód elektryczny, dzięki któremu elektromobilność staje się bardziej dostępna. Auto o wyglądzie SUV-a zrywa z dotychczasowymi kanonami i dysponuje rekordowo przestronnym wnętrzem, prostym i niezawodnym silnikiem elektrycznym i zasięgiem, który daje poczucie bezpieczeństwa. Jest to wszechstronny i praktyczny samochód miejski.

Elektromobilność stopniowo wkracza do naszego codziennego życia. Grupa Renault i Alians są pionierami elektromobilności i dysponują unikatowym w skali świata, dziesięcioletnim doświadczeniem w tym zakresie. W Europie co piąty samochód elektryczny to samochód Grupy Renault. Ponad 30 000 pracowników zostało odpowiednio przeszkolonych w zakresie specyfiki samochodów elektrycznych. Dacia dostosowuje elektromobilność do swojej filozofii oferowania nowoczesnych samochodów, które spełniają najważniejsze potrzeby. Spring Electric jest małym, przestronnym i solidnym elektrycznym samochodem miejskim za bezkonkurencyjnie niską cenę.

Zamówienia na Nową Dacię Spring Electric będzie można składać już na wiosnę 2021 roku. Marka przygotowała prostą ofertę handlową i gamę wersji modelu z akumulatorem trakcyjnym wliczonym w cenę i dwoma poziomami wyposażenia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło RenaultPL
#7 kudlaty, Sebastian
Moja "żony" Megane I Cabrio i Białe Kangoo lub Biały Trafic oklejone SKUBA, SSRallyTeam
EX: R19, Megane Coupe, Megane II Sport, Kangoo III, R11, Laguna III GT.

ODPOWIEDZ