iparts></a>
<a href= francuskie

[Brodacz] Megane PH1-przygotowania do sezonu-moc w bagazniku

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

[Brodacz] Megane PH1-przygotowania do sezonu-moc w bagazniku

Post autor: brodacz »

a co mi tam Snejki ma swoj dzial to i ja tez moge mieć . ostatnimi czasy jakos za bardzo nie bylo czasu grzebać przy Meguli ktora spi sobie pod pokrowcem , ale pomimo tego nawet w Wigilie udało mi sie wygospodarowac troche czasu na warsztacie i porobic parę rzeczy m. in spryskiwacze do lampek ( ostatnio w okolicy nagonka u mnie na xenony więc cociaz troche ich moze nie bedzie denerwowac jak zobacza spryski :P)

Obrazek
nastepnie poszła wymiana podswitlenie panela przedniego w kolorze niebieskim :)
Obrazek
a na koniec przyszłą wymiana oponek na sezon zimowy ( chociaz pewnie przez zimę nie wyjade autem w trase :P ) felunie to moje pierwsze 14 calóweczki tyle ze po renowacji i lakierowane na kolor srebrny z dodatkiem ziarenek zielonego metaliku . jak patrzymy od czola wyglada jak zwykly alusek a pod slonce mieni sie leciutko na zielono :) i tu podziekowania składam aszemu lakiernikowi z warszatu bo efekt wyszedl zarabisty
Obrazek

nastepne zmian to Ledy w srodku i zaczynam projekt lampy Ledowe tył nie wiem jak to wyjdzie ale jakos na pewno :P
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 maja 2011, 10:42 przez brodacz, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: [Brodacz] Megane PH1 - mniejszych zmian ciąg dalszy

Post autor: Vargas »

Cos ten podświetlany panel jest troche nie teges lol Może chodziło Ci o podświetlenie popielniczki?

Ledy w środku? polecam o ile są dobrze umieszczone. Sam takowe posiadam i jest to naprawdę przydatne.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
pelson91
skoczek
skoczek
Posty: 1089
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 10:16
Renault: Rover 75
Silnik: 2.0 CDT
Lokalizacja: Nadarzyn/Warszawa
Kontakt:

Re: [Brodacz] Megane PH1 - mniejszych zmian ciąg dalszy

Post autor: pelson91 »

Jaką masz instalację xenonu? Ile kosztowała i czy się policja nie czepia tego?
Było: Renault Megane HB 1,6e 1996r. -> KLIK
Był: Rover 420 SDi 1996r. -> KLIK
Jest: Rover 75 2,0 CDT 2000r. -> KLIK

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: [Brodacz] Megane PH1 - mniejszych zmian ciąg dalszy

Post autor: brodacz »

aaaa bo na komie to tak zdjecia wychodza ze mało co widac :P ale w rzeczywistosci jest lepiej . co do xenonów to mam zwykłe HIdy . czy sie czepia to nie wiem. mnie jako tak sie nie czepiaja bo strasznie mało Megula jezdze . ale slyszalem ze u mnie i okolicach podobno jest na to nagonka i zabierają dowody . tzn ostatnio mialem sytuacje prezesina firmy ma toyote sienne z USA i w Wawie zamontowali mu nowe soczewy w lampie z xenonami koszt cos kolo 3000-5000 PLN niby wszystko fajnie i ladnie ale w Dębicy go zatrzymali lukneli tylko ze nie ma spryskow zagladneli pod maske zobaczyli kabelki od instalacji xenona (tez chyba jakis HID) i bylo juz wszystko wiadome . wracal z kwitkiem :P

ja na szczęscie mało jezdzę ale nie znam dnia ani godziny kiedy bede musial przejsc na H1 :P
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Brodacz] Megane PH1 - mniejszych zmian ciąg dalszy

Post autor: Snake »

Szacun za spryski, oczywiście na zlot Ogólnopolski szykuja manuala dla mnie jakiegoś :P
A co do ledó-w na tył to mogę ci maila podesłać do tego gościa co tobie pisałem- tylko przypomni na gg ;) Ja też z nim planuje zrobić ledy u siebie ale jak będziesz szybszy to wtedy się zgłoszę do ciebie ;)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: [Brodacz] Megane PH1 - LED w srodku

Post autor: brodacz »

mialem chwile wolnego to zabralem sie za montaz LEdow w srodku z przodu i zeby bylo inaczej takze z tylu, do tego zalozylem jeszcze potencjometr zeby mozna bylo regulowac jak kto chce albo jasniej albo ciemniej ot taki bajer i tyle .

zostaje teraz czesc najwazniejsza czyli tylne lampy LEd :P ale do tego to musze miec wizje i troche promili we krwi :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koniec Kwietnia pora przygotować sie do sezonu :) jak dobrze pojdzie w niedziele PO RAz PIERWSZY w tym roku :D Megi wyjdzie z zakładu :) na dluzsza trase

co do zmian opisze je za jakis czas bo nie wszystko mam na ukonczeniu. Poki co na sezon mam zalozone noweczki gumy DUNLOP SP Sport 205/45/R16 , w marcu załozony Filtr powietrza K&N , na ten tydzien zakladam nowe tarcze ATE ( stare o ile mozna je nazwac starymi :P bo mialy przejechane moze z 2tys km od stania w zimie troche sie pokrzywily i pordzewialy :P)

Nowe tarcze byly sprecjalnie nawiercane , generalnei ciezko znalezc nawiertki od razu z polki sklepowej
Obrazek

11.05.2011 - kolejne zmiany

po wywaleniu zbednych pierdolek typu podnosnik itp wrzucilem zamiast pionnerka nowy wzmak Magnata( nie jest to moja wymarzona marka ale akurat mial idealne wymiary) jest to model BLACK CORe ONE. do tego na caly bagaznik poszla plyta wodoodpora i material. calosc zamknieta plyta typu pleksi z grawerka na zamowienie i wykonanne przez firme moman. calosc pleksi podswitlana na niebiesko po otwarciu bagaznika.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jutro kolejny etap - montaz monitorow 7 calowych w zaglowkach <lol>
fotki ponizej - jeszcze musze zamontowac wylacznik bo pomimo wszystkiego mam nieznaczny pobor pradu i zabija mi aku

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

ODPOWIEDZ