iparts></a>
<a href= francuskie

Przyciemnianie szyb- Trójmiasto

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Mr_Adam

Przyciemnianie szyb- Trójmiasto

Post autor: Mr_Adam »

Cześć. Zastanawiałem się nad przyciemnieniem szyb. Czy ktoś poleci dobry warsztat na terenie trójmiasta? Najlepiej byłoby gdyby ktoś miał sprawdzony warsztat, oraz zdjęcia gotowego efektu. Oraz orientacyjną cenę. Oczywiście chodzi o szyby w tylnych drzwiach i klapie bagażnika.

Tomason

Post autor: Tomason »

A jak z kosztami za takie przyciemnienie ?? Czy jest to w jakis wmiare przestepnych cenach ??

Awatar użytkownika
Zeid
Oklejony
Oklejony
Posty: 58
Rejestracja: środa, 15 lipca 2009, 07:40
Renault: Lauguna II Clio III
Silnik: 2.0T 170KM/1.6 128KM
Lokalizacja: Gdańsk/Gorzów Wlkp.

Post autor: Zeid »

Nie pamiętam już dokładnie ale na początku wakacji za swoją Megankę płaciłem koło 350 zł za tył. Zostawiłem mu auto przed pracą a po pracy odebrałem gotowe.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

u mnie tyż 350zł biora za tylnie szybki, a 500zł za całość (bez czołowej oczywiście)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

marcom

Post autor: marcom »

W Chorzowie za tył w Lagunie II biorą 500
Generalnie nie liczy się auto, tylko ilość oklejanych szyb. 1 szyba = 100zł. ;)

Zajka

Post autor: Zajka »

W bielsku za wszystkie szyby(oprócz przedniej) w moim clio płaciłem 480zł.

jorgus

Post autor: jorgus »

kolo zielonej gory jest firma technikolor jedna z nielicznych w polsce ktora ma atest huty szkla, troszke drozsza niz folia ale wyszystkie mozna robic, bo ja juz zdzierem z przednich przy policji

Zajka

Post autor: Zajka »

jorgus, gdzieś czytałem że piecówki też nie można mieć w aucie i że to jest hłyt materkingowy tych firm... Nie wiem ile w tym prawdy.

kml2oo6

Post autor: kml2oo6 »

ostatnio przyciemniłem sobie szybki w mojej thalii viva . Zapłaciłem za 3 tylne szyby wraz z paskiem przeciwsłonecznym na przedniej szybie 330 zł :) Warsztat, w którym przyciemniałem szybki mieści się w Rudzie Śląskiej :) jeśli ktoś chciałby dokładniejsze namiary proszę o kontakt :) naprawdę polecam ten warsztat. Chłopaki odwalili dobrą robotę :) autko zostawiłem o 9 a odebrałem o 16:30 :)

ODPOWIEDZ