iparts></a>
<a href= francuskie

Renault Megan II Hatchback

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
CrazYWalk5
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 8 czerwca 2015, 11:12
Renault: Megan II
Silnik: 100 KM

Renault Megan II Hatchback

Post autor: CrazYWalk5 »

Witam Wszsytkich ,

Od roku jestem posiadaczem Renault Megane II Hatchback z siilnikiem 1,5 DCI 74kW .

Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą tego samochodu w bardziej sportwą wersje .

Pisząc sportową mam namyśli samochód z wiekszą mocą przede wszystkim ale też i z dobrym wyglądem .

Jeżeli chodzi o moją wiedzę na temat motoryzacji to jest ona dość mała , dlatego chciałbym poradzić się osób które siedzą w tym dłużej i lepiej się znają .

Na początku chciałbym zacząć od wymiany silnika .

I tutaj moje pytanie jaki silnik byłby dobry do tego modelu . Oczywiście zdaje sobię z tego sprawę że zmiana silnika to nie jest jedyny koszt ale jest to taka podstawa od której chciałbym zacząć.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Renault Megan II Hatchback

Post autor: Snake »

Sprzedaj to co masz, dołóż trochę kasy i kup sobie wersję sportową lub wersję z silnikiem 2.0...
Chyba nie chcesz dci zamieniać na pb? a druga sprawa co wstawisz z dci? jakiekolwiek zmiany mechaniczne sa w tym przypadku bez sensu i kosztowne...jakbyś miał 1,9dci to może jeszcze chipa wstawić a przy 1.5...

Co do wyglądu to zawsze możesz kupić ospoilerowanie od rs-a, trochę tego jest na allegro.
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ