iparts></a>
<a href= francuskie

Laguna 1 czy 2 ?

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ

Baron

Post autor: Baron »

w takich przypadkach zawsze polecam model poprzedni/starszy, ale za ta dobrze wyposażany, wychuchany i w świetnym stanie technicznym niż ten nowszy, ale za to podejrzanie tani i z wątpliwą przeszłością.

Tym bardziej jeśli chodzi o przełom Laga1/Laga2. Dwójka z początkowych lat produkcji nie cieszy się zbyt dobrą opinię w przeciwieństwie do Jadzi 1! W dodatku taki kiepski egzemplarz może się okazać studnią bez dna. Szkoda pieniędzy i nerwów.

Uważam, ze Laga1 to jedna z ostatnich naprawdę dobrych Reni! W dodatku budżet, który chcesz przeznaczyć daje Ci możliwość przebierania i wybrania naprawdę bogatej opcji i w dobrym stanie technicznym!
Podsumowując: według nie zastanawiaj się, bierz dobrą "jedynkę" i ciesz się jazdą :)

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Zgadzam się z Baronem w 100%. Mimo że ceny tych Laleczek II są kuszące a autko wygląda o wiele świeżej niż 1 to wybrałbym Lagunkę I ph II z ostatniego rocznika i na wypasie. Nie wierzę poprostu że Lala II z 2002r za 13.500 to autko,w które nie będę musiał miesiąc w miesiąc coś wtapiać...
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
malczyk2000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2008, 06:43
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0T F4RT

Post autor: malczyk2000 »

SnakeEyes pisze:Nie wierzę poprostu że Lala II z 2002r za 13.500 to autko,w które nie będę musiał miesiąc w miesiąc coś wtapiać...
I słusznie, cena jest zbyt niska. A jak cena niska to i towar warty adekwatnie do ceny. Ja za rok 2001 zapłaciłem prawie 20 tkz i śmigam bez żadnych problemów. Więc tanie mięso psy jedzą.

W tych pieniądzach to myśl o LI.

Pzdr,
Powered by L7XE V6 24V

loco33

Post autor: loco33 »

Dzięki za utwierdzeniu mnie w swoim poglądzie żeby za taką kasę brać laguna jedynkę. Tym bardziej że miałem taką diselku do marca póki na drzewie nie rozbiłem. ięc teraz proszę o o ocenę samochodzik podanych wyżej modeli ...

loco33

Post autor: loco33 »

a co sądzicie o lagunie1 z silnikiem 1.9DCI ?
np: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10193501

ODPOWIEDZ