iparts></a>
<a href= francuskie

Clio 3 RS Widmo

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
marcelito
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2021, 20:18
Renault: Peugeot 407
Silnik: 2.0 HDi RHR

Clio 3 RS Widmo

Post autor: marcelito »

Witam, jeżeli post znajduje się w złym dziale, lub jeżeli forum nie zajmuje się tego typu sprawami, proszę o bezzwłoczne usunięcie tego posta.

Wczoraj na OLX i Otomoto pokazało się w Krakowie interesujące Clio 3 RS. Link niestety już nieaktywny, jednakże mam pewne namiary co do auta i pamiętam jakie miało wyposażenie. Sytuacja była dziwna, zadzwoniłem od razu jak auto pojawiło się na OLX, pan opowiedział trochę o aucie, mówił że było ponownie malowane kilka elementów nadwozia, czasami jest problem ze świeceniem Xenona, poza tym silnik pracuje dobrze, zawieszenie również.
Nie będę podawał kwoty za jaką zostało wystawione było to auto, ale biorąc pod uwagę bogatą historię wypadkową tego pojazdu, cena była jak najbardziej adekwatna do tego auta.
Sytuacja o tyle dziwna, że po przyjechaniu na miejsce, auto od razu zniknęło z internetu, pan nie odebrał telefonu 30 razy, nie odpisał na 3 SMS'y. Stąd moje wątpliwości co do tego czy ta osoba w ogóle posiadała to auto, bowiem albo musiał kupić to ktoś kto był na miejscu od razu z kasą, albo wystawiający stwierdził że auto ma takie wzięcie że ściągnie ogłoszenie i wystawi ponownie za jakiś czas z wyższą ceną, albo tego auta nigdy tam nie było a całe ogłoszenie było dziwną kombinacją(?)
Poszukuję właściciela tego pojazdu:
Renault Clio III RS 2.0 197km
Rocznik 2007
Numer Rejestracyjny(końcówka może być pomylona) - RLE19793
VIN - VF1CR1N0638234897
Data pierwszej rejestracji - 13.07.2007r.
Kolor pojazdu - Czarny
Felgi - 17" CUP
Wydech - Milltek
Opony - Goodyear, modelu nie pamiętam, raczej śmietniki
Z wyposażenia - Skórzane fotele, Karta zamiast kluczyka, xenony(zderzak bez spryskiwaczy, prawdopodobnie wsadzony zderzak zwykły po jakiejś kolizji), LPG z 2017r.
Jeżeli osoba która wystawiła to auto była faktycznym właścicielem tego pojazdu to zwracam honor, post leci do kosza. Jeżeli jednak właściciel nie ma pojęcia o tym iż jego auto zostało wystawione na tych stronach, to chyba lepiej żeby był tego świadomy :)
Screenów z ogłoszenia niestety nie posiadam, nie zdążyłem zrobić.

ODPOWIEDZ