gadzety francuskie

[Koleos II 2017-] Porady, linki, prośby o ocenę.

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

darekpawel
Bywalec
Bywalec
Renault: Citroen
Silnik: 2.0

Koleos 2017+

Post autor: darekpawel »

Szukam jakiegoś samochodu - mój typ to Kodiaq. Przez przypadek będąc w salonie Renault zainteresowałem się Koleosem.
Wygląda ładniej (kwestia gustu) niż Kodiaq.
Jak porównałem to Kodiaq taki trochę kanciaty, niemiecki. Jakby od linijki i kątomierze projektowany… Natomiast Koleos ma takie łagodne kształty… W ogóle modele Renault (Arkana, Talisman, Clio,…) wydają mi się bardzo ładne (ale jak pisałem to kwestia gustu).
Pytanie konkretne - bo nie widzę za bardzo tematów na ten temat - ktoś ma Koleosa? Wersja dci, 4x4.
Jak się sprawuje?

Jak się przyjrzałem, to wyposażenie nawet w topowej wersji ma pewne braki, ale cena jest kusząca.
Np. za w pełni wyposażony, w oferowane pakiety - trzeba dać ok. 185tys. To Kodiaq z tym samym wyposażeniem wynosi ok. 215…220tys.

B. proszę o opinie nt. nowego Koleosa.

Gustaw
Bywalec
Bywalec
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 dci

Re: [Koleos II 2017-] Porady, linki, prośby o ocenę.

Post autor: Gustaw »

Cześć mam pytanie dla znających Koleosa. Pytanie dotyczy Koleosa I lift 2014 roku A dokładnie drzwi czy są takie same jak przed liftem bo niestety muszę wymienić po kolizji. Wiem że mogą się listwa różnic dolna ale wymiary ??? Czy będą pasować???
Proszę o pomoc bo po liftowych praktycznie brak A nowe to ponad 2 tyś

darekpawel
Bywalec
Bywalec
Renault: Citroen
Silnik: 2.0

Post autor: darekpawel »

Hm… Nikt nie ma Koleosa??? Parę ich po kraju jeździ…

KOLEOS007
Forumowicz
Forumowicz
Renault: Koleos II
Silnik: 2,0 DCI 175km

Post autor: KOLEOS007 »

Samochodzik spoko, jeżdżę trzeci rok. Jak już pisali tutaj ma parę bolączek ale jest wygodny i jakiś taki milusi. U mnie to 9 renault i nie narzekam.
- lusterka
- klapa tylna
- a ostatnio jeździłem tak delikatnie że DpF zapchałem, no ale spalanie 5,5 to trochę mało ;)

ODPOWIEDZ