iparts></a>
<a href= francuskie

Zakup auta w ASO - używane

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
KOLEOS007
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2016, 09:03
Renault: Koleos II
Silnik: 2,0 DCI 175km

Re: Zakup auta w ASO - używane

Post autor: KOLEOS007 »

Tak, osobiście tak kupowałem, dostajesz gwarancje na zakup, na pewno to jakieś zabezpieczenie.

hipeck
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 6 marca 2017, 18:57
Renault: thalia
Silnik: 1,2 16V 75KM

Re: Zakup auta w ASO - używane

Post autor: hipeck »

Ja tak kupiłem 9 miesięczną Thalię oddaną w rozliczeniu w Renault Keller w Gliwicach. Jestem zadowolony. pozdr

Awatar użytkownika
Dan1el
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 22:01
Renault: Koleos 2019 Initiale
Silnik: 2.0dci 190KM 4x4 CVT
Lokalizacja: Gogolin
Kontakt:

Re: Zakup auta w ASO - używane

Post autor: Dan1el »

Kupowałem co najmniej trzy samochody w ten sposób i za każdym razem trafione w dziesiątkę teraz już drugi nowy i ciągle u jednego.
Vip-Car Opole.

Awatar użytkownika
83Marcin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 15:07
Renault: Mégane III
Silnik: 1.6 16V
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakup auta w ASO - używane

Post autor: 83Marcin »

Z komisu przy autoryzowanym salonie i serwisie Carrara mamy już drugie używane Renault (i Clio IV kupione tamże jako nowe). Obydwa używańce droższe niż średnia rynkowa ale jest większa gwarancja, że auto pewne, nie sklejane z trzech innych, ma realny przebieg i w miarę klarowną historię.
Clio II w cenie miało zrobiony przegląd rejestracyjny, wymienione jakieś pierdoły typu końcówki drążków czy łączniki stablilizatora plus geometria i zbieżność.
Megane III w cenie długie sprawdzanie na szarpakach, samodzielne zwiedzanie auta pod kanałem, sugestie co jest do zrobienia i takie tam. W środku tak czyste, jak nowe auta w salonie.
A jak kolejne używane to tylko z komisu przy autoryzowanym salonie. Jak jest taka opcja to nie ma sensu szukać u handlarza. Chyba, że szukamy np. Renault Avantime, Cytryny C6 czy podobnego egzotyka.
Citroën Xantia 2.0 HDi  2012 - 2015
Citroën Xsara 1.6 16V  2015 - 2018
Renault Mégane III 1.6 16V  2018 -

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: Zakup auta w ASO - używane

Post autor: ZygaM »

Ja kupiłem swojego Koleosa, jako pierwsze w ASO Renault na Jerozolimskich w Warszawie. Większość ludków krzyczało, że ASO drogie itd. Nie dość, że auto kupione w miarę taniej, bo 26 tysi zł, (cena internetowa to średnio 30 w tym wypasie), to ... nie powiem, miła obsługa. Nie do końca było jak trzeba, ale jestem zadowolony.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

ODPOWIEDZ