iparts></a>
<a href= francuskie

Zakup Renault Trafic

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
rozycki67
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 15 października 2017, 14:01
Renault: Clio 2
Silnik: 1.9 dTi

Zakup Renault Trafic

Post autor: rozycki67 »

Witam wszystkich forumowiczow
Mam do was zapytanie
Mam mozliwosc zakupu Trafica 2004 rok przebieg oryg. 260 tys. z silnikiem 1.9dci 101 koni
Mam pytanie, co sadzicie o tym silniku poniewac w googlach o tej wersji 1.9dci 101 nie ma praktycznie informacji.
Czy warty jest polecenia? Co sie w nim psuje ?
Dodam ze rozrad byl wymieniony i pompa wody przy 200tys
Oraz przy 206. tys byly wymienione panewki
Czy po 60 tys juz znow je trzeba wymienic ?

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zakup Renault Trafic

Post autor: kudlaty »

Co do panewek to zależy jaki olej i co ile ktoś wymieniał. Krąży obiegowa opinia, że w tym silniku przy każdej wymianie oleju zmienia się panewki profilaktycznie palm jak ktoś wymienia olej raz na 3lata to może i tak. Ogólnie silnik spoko, ale jednak jak ja bym szukał to z tym 2,0dci.

Kolejna sprawa, to trochę mały przebieg jak na 13to letniego woła roboczego. W moich rękach Kangoo robi 40tys km rocznie, a ja naprawdę nie robię dużo km. Masz to z jakichś pewnych rąk?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Zakup Renault Trafic

Post autor: VoN »

U mnie jeździ 1.9dci :) 220tyś przebiegu bez awarii, olej wymieniany co roku, wymienione sprzęgło, nic złego się nie dzieje, panewek jeszcze nie robiliśmy bo nie ma potrzeby. Ogólnie jak to z Renault jak dbasz tak masz. Rudej nie widać, lekkie purchle robią się na masce, bardzo fajne i wygodne autko.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

ODPOWIEDZ