iparts></a>
<a href= francuskie

Zakup Renault Kangoo

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
tahik
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 kwietnia 2017, 12:49

Zakup Renault Kangoo

Post autor: tahik »

Moi drodzy szukam samochodu z miejscem dla trójki dzieci na tylnej kanapie. Znalazłem Renault Kangoo wersja 1.6 benzyna 107 koni, rocznik 2013. Ogólnie mi się podoba tylko potrzebuje rady. Gdzieś czytałem że starsze Kangoo były fajne i dosyć niezawodne. O nowszych nie znalazłem dlatego zwracam się do was. Ktoś znajomy mi powiedział że sam by tego nie kupił że za rok dwa się posypie że Renault to feancuuz ... I nie warto a mi się jakoś tak podoba. Przemawia do mnie benzynowy silnik bez turbosprężarki, siermiezne wnętrze z dużą przestrzenią tylko rzeczywiście jest to model z końcówki 2013 przez co jest w pewnym sensie modelem przejściowym między wersja nowsza a starsza a takie czasami bywają awaryjne podobno... Co sądzicie? Proszę o radę.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Zakup Renault Kangoo

Post autor: VoN »

Mam Kangoo II, z podobno najbardziej awaryjnym silnikiem 1,5 DCI który w rękach moich kolegów z pracy przejechał bezawaryjnie 180tyś km :) i jeździ cały czas.

Jeśli chodzi o wygląd, funkcjonalność i wykonanie wnętrza w wersji osobowej wybrałbym jednak Berlingo/ Partnera.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

ODPOWIEDZ