iparts></a>
<a href= francuskie

Znaki! :p

hehe

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Espers pisze:Widzisz Snake?? Masz przewalone. I nie dziw si, bo człowiek, któremu podoba się Gierek i chce stworzyć nowy dziwny twór typu IV RP musi być chory na umyśle.
Nie jestem zwolennikiem Komorowskiego i to z całą siłą podkreślam. Zresztą wielu tak twierdzi. Jednakże jestem zdecydowanym przeciwnikiem Kaczora i zrobię wszystko, aby pierwsza dama nie lała do kuwety i nie musiała mieć dylematu tupu "NIE OGARNIAM TEJ KUWETY BĘDĄC NA PUSTYNI".
Jakoś dziwnie zwolennicy Kaczek strasznie naskakują na PO. Ale zrozumcie ciemniejsza części społeczeństwa. Tu nie o PO chodzi lecz o złego prezydenta.
Otrząśnijcie się zwolennicy Kaczyńskiego.
Uśmiałem się do łez, dzięki Espers.
p.s. G-boy faktycznie są wesołki roll
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Espers

Post autor: Espers »

Cieszę się Snake, że zrozumiałeś. Mam także nadzieję, że do niedzieli się nawrócisz na dobrą drogę. Tego mam nadzieję i inni przychylni Ci życzą.
roll

Misza

Post autor: Misza »

Tematy polityczne na każdym forum to grząski temat - to do przemyślenia dla Wielce Szanownej Administracji. Ja dla świętego spokoju kasowałbym wątki polityczne bo to chyba forum Użytkowników Renault a nie wiec polityczny. Wiadomo jak skończy się każda dyskusja.

Co do wyboru - porównałby to do wyboru czy mają mi opie...ć palec serdeczny czy wskazujący. Jedno i drugie prz....e. Przy ostatniej debacie prawie zasnąłem - tak beznadziejnego wyboru w ciągu 20 letniej demokracji polskiej jeszcze nie było. Panowie takie historie obiecują jakby zapomnieli, że rola prezydenta w naszym kochanym kraju jest bardziej reprezentacyjna niż jakakolwiek inna. A tu obiecują miliony kilometrów autostrad, miliony mieszkań, emeryturę za którą będzie można wyjechać na Karaiby.
Panie i Panowie - B Ł A Z E N A D A!
W sumie to można ogłosić początek kampanii sejmowej! roll

G-Boy

Post autor: G-Boy »

no to wybory za nami..mysle ze starczy tych dyskusji w tym temacie :)

Zablokowany