iparts></a>
<a href= francuskie

Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
marcef
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 14:21
Renault: scenic grand 2006
Silnik: 19

Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: marcef »

Jeśli to możliwe to chciałbym podziękować serwisowi Renault z Zielonej Góry za udzieloną pomoc. jechałem nad morze i w połowie drogi okazało sie ze pasek klinowy (wymieniany tydzień wczesniej) piszczy lecą z niego wióry i nitki, coś trzeszczy może rolka napinająca kończy swój żywot - było wiele opcji w każdym razie pojawił sie problem i wysokie prawdopodobieństwo unieruchomienia auta.
Cztery osoby na pokładzie w tym 4 miesieczne dziecko i do tego pełny bagaznik, do celu jeszcze 300 km a do domu też 300 km. NIe było mi do śmiechu. Podjazd do jednego mechanika (no panie wie pan ja to sie na tym silniku akurat nie wyznaję), potem do drugiego (trudno powiedzieć co sie stało no a niech to napinacz to mi przywiozą na jutro i co będziecie przez ten czas robić z rodziną?) i na koniec wizyta w serwisie ANABO w Zielonej. Tam panowie z obsługi i z warsztatu pomimo kolejki i planowych prac, sprężyli sie i bez zbędnej zwłoki zdiagnozowali i usunęli usterkę . W poczekalni znalzł sie kącik dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i dla zestresowanego kierowcy - czyli mnie. W trakcie naprawy miałem wgląd i niemal czynny udział w pracy mechanika tzn sam zdecydowałem co ma być wymieniane a co nie. Skorzystałem jeszcze z akcji serwisowej minus 25 procent na rozrząd i jego osprzęt.
Nie piszę tego żeby kogoś reklamować ale żeby podziękować tym ludziom za zaangazowanie i pomoc, bo nie było żadnego stękania i jęczenia że kolejka, prosze czekać zobaczymy itd Spotkałem życzliwość i chęć udzielenia pomocy a tego potrzebowałem i oczekiwałem i właśnie za to chcę podziękować.

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Re: Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: MarcinD »

Miło poczytać, że ASO nie zawsze jest złe ;)

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Re: Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: MarcinD »

Ja pamiętam, jak rok temu, w czasie wakacji na Mazurach, praktycznie na drugim końcu Polski, silnik mojego Szczeniaka nagle zaczął dziwnie nierówno pracować. Podjechałem pełen obaw do stacji kontroli pojazdów w Węgorzewie, podpięto mi samochód pod komputer, okazało się, że nie palił jeden cylinder - zalało mi cewkę. W oczach już miałem Żonę jadącą pociągiem do domu (kończył się urlop) i mnie samego nocującego z rocznym synkiem u rodziny, na szczęście przesuszenie cewki oraz gniazda i zamiana miejsc pomogła, koszt - 50zł. Ale ile nerwów było, to moje ;).

PS. Zalana wtedy cewka jeździ do dzisiaj :).

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: Sidenis »

uio pisze:Ehhhheee
Niech napisze jaki silnik i ile zapłacił.
Z całym szacunkiem do Ciebie -nie bądź złośliwy i sarkastyczny! W takich sytuacjach jaką przedstawił kolega marcef każdy szukałby pierwszego lepszego warsztatu, który zrobi auto na wczoraj, a nie zastanawiał się ile kasy to zeżre.

MarcinDZgadzam się z Tobą -miło usłyszeć, że są jeszcze takie ASO, gdzie człowieka traktują jak prawdziwego klienta, a nie kolejnego osobnika do wyciągania kasy.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
malczyk2000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2008, 06:43
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0T F4RT

Re: Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: malczyk2000 »

ooo jaka ładna autoreklama lol
Powered by L7XE V6 24V

marcef
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 14:21
Renault: scenic grand 2006
Silnik: 19

Re: Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: marcef »

masz rację............ ale w połowie
to jest ładne, ale to nie jest autoreklama
W tej chwili jestem w świnoujściu , zaszło słońce to siedze na kwaterze na necie, i nawet z tego sie ciesze bo na szczęście miałem gdzie wymienić od ręki pasek który mógł mi sie zerwać i wkręcić w rozrząd i wtedy to ratunkiem tylko lawetka i do domu i nie miałbym nawet deszczowej pogody nad morzem.

dark_freddy
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 20 października 2009, 20:39
Renault: Laguna
Silnik: 1.9 dTi
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Podziękowanie dla serwisu Renault z Zielonej Góry

Post autor: dark_freddy »

pierwsze pozytywne słowa jakie słyszę o tym serwisie :) może i kiedyś się skusze na przegladzik do nich :)

ODPOWIEDZ