iparts></a>
<a href= francuskie

[Wrocław] warsztat

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
groszeq

[Wrocław] warsztat

Post autor: groszeq »

Witam.
Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu zajmującego sie elektryką
Pozdrawiam

aw1971

warsztaty

Post autor: aw1971 »

Co do warsztatów we Wrocławiu to jesli chodzi o mechanike to polecam France Serwis. Rozmus S. 53-013 Wrocław, Kolarska 7. 0713397150

Co do elektryki to nie mam tu żadnych informacji, a sam chciałbym zamontowac do swojego Clio II świata przeciwmgielne. O ile znajde wykonawcę i dobra oferte pod względem finansowym.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
witman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 2 listopada 2008, 12:36
Renault: Scenic III 1.4TCe
Silnik: 1.4TCe 160
Lokalizacja: WrocLove

Post autor: witman »

Warsztat na ul.Sosnowieckiej nazywa sie zulu-garaż.Gość jest młody i pracował w serwisie Renault.Ja byłem u niego kilka razy osobiście jak i moi znajomi.Wszyscy byli zadowoleni.Wiem też ,że inne warsztaty podjeżdżają do niego jak mają większy problem.Naprawdę gość ma sporą wiedzę dobry sprzęt diagnostyczny i praktykę.Polecam daj znać jeśli trafisz do niego czy Ci pomógł.Pozdrawiam
witman

aro78wro

Serwisy samochodowe

Post autor: aro78wro »

Ten serwis Zulu Garaż jest naprawdę taki dobry?

Awatar użytkownika
witman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 2 listopada 2008, 12:36
Renault: Scenic III 1.4TCe
Silnik: 1.4TCe 160
Lokalizacja: WrocLove

Post autor: witman »

Tak było już tam wielu moich znajomych i wszyscy byli zadowoleni ja też :-)
witman

aro78wro

Post autor: aro78wro »

Bardzo bym chciał w to wierzyć....czytałem że ten szef to potrafi robić francuzy ale ci jego pomagierzy to straszni partacze.

Awatar użytkownika
witman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 2 listopada 2008, 12:36
Renault: Scenic III 1.4TCe
Silnik: 1.4TCe 160
Lokalizacja: WrocLove

Post autor: witman »

Tego nie mogę zaprzeczyć, przy moim aucie sprawy elektryki i elektroniki zawsze robił sam szef, reszta kręciła śrubami :-) Wiem też, że przyjeżdżają do niego z francuzami inne warsztaty, które sobie nie radzą z problem i to całkiem poważne warsztaty :-)
witman

aro78wro

Post autor: aro78wro »

Szczerze to mam znajomego który ponad dwa tygodnie trmu oddał do nich auto i do tej pory stoi bo nic jeszcze nie zrobili.Dlatego waham się z oddaniem tam swojego.Stąd moje pytania....wątpliwości i pytania...

kubal

Post autor: kubal »

Ja byłem zadowolony z FranMotors na Przemkowskiej. Kilku innych klubowiczy z KRC też się tam pojawiało i również było zadowolonych. Zawsze umawiają się na konkretny termin i za wszystkie naprawy dają faktury.

aro78wro

Post autor: aro78wro »

Słyszałem o nich i dzwoniłem nie wiem gdzie jest ta ulica...ale oni nie chcieli podjąć się naprawy mojego auta bo ...niby za duży a oni nie mają warunków i polecili zulu garaż.W ogóle to nikt nie chce się podjąć naprawy mojego...albo wymyślają jakieś kosmiczne terminy albo mówią wprost że nie podejmą się.

kubal

Post autor: kubal »

aro78wro pisze:.ale oni nie chcieli podjąć się naprawy mojego auta bo ...niby za duży a oni nie mają warunków
To może być akurat prawdą - jeżeli trzeba auto wysoko podnieść to oni mogą mieć problem bo halę maja raczej niską (choć widziałem tam podniesionego coś na kształt VW Sharan czy tam innego vana). Zawsze możesz do nich osobiście podjechać i zweryfikować rzeczywistość ;)

ecuwroc

Post autor: ecuwroc »

kolego zapraszam na ul. Karkonoska 31 (skrzyżowanie z ul. Letnią) współpracuje z Rozmusem z ul.Kolarskiej dla kolegów z forum duże rabaty

G-Boy

Post autor: G-Boy »

ecuwroc Ja rozumiem ze chcesz dobrze..ale zamiesciles reklame juz i starczy. Jesli bedziesz w kazdym watku dopisywal swoje "zaproszenie" potraktuje to jako spam.

ecuwroc

Post autor: ecuwroc »

G-Boy pisze:ecuwroc Ja rozumiem ze chcesz dobrze..ale zamiesciles reklame juz i starczy. Jesli bedziesz w kazdym watku dopisywal swoje "zaproszenie" potraktuje to jako spam.
masz racje ale najpierw odpisałem na ten wątek, a później zamieściłem ogłoszenie już to się nie powtórzy w ramach wolnego czasu będę próbował klubowicza pomagać w osuwaniu problemów Pozdrawiam

samochodzik2110

Post autor: samochodzik2110 »

jeśli we Wrocławiu to polecam Diagnostic Car na Poprzecznej 2 w Radwanicach tel 695 905 995 , chłopaki robią cuda i to szybko , maja krótkie terminy , praktycznie robia od ręki , serwisuje się u nich od 2 lat , nawet za ich namową zczipowali mi Lagune , idzie bosko , goraco polecam

ODPOWIEDZ