iparts></a>
<a href= francuskie

Gazownicy Bydgoszcz/ okolice

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
Krzychu305
Oklejony
Oklejony
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 13 grudnia 2009, 09:59
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

Gazownicy Bydgoszcz/ okolice

Post autor: Krzychu305 »

mam pytanie czy zakladaliscie w Bydgoszczy i okolicy gaz do megany 1 ph 1 ile to wynioslo i gdzie zakladaliscie jakis solidnych fachowcow w miare ogarnietych w temacie prosze o pomoc :)

maciek od iwony

Post autor: maciek od iwony »

Na Św.Trójcy Auto Serwis.Zajmują się przeważnie gazem ale nie tylko.Ja co prawda gazu nie mam ale u nich często bywam ze swoim bolidem ;)

Awatar użytkownika
sandman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2009, 21:27
Renault: Vel Satis
Silnik: 2.0 T
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: sandman »

W 2006 roku zakładałem w firmie ARMAL (niestety, już tego nie robią a szkoda, bo nie miałem przez 4 lata żadnych problemów z instalacją), a przeglądy robiłem tutaj: INSTALGAZ i byłem bardzo zadowolony z ich usług. Do czasu kasacji MI ph I tylko lałem gaz i robiłem przeglądy. A taką miałem instalację: Blitz

Krzychu305
Oklejony
Oklejony
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 13 grudnia 2009, 09:59
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

Post autor: Krzychu305 »

sandman dziekuje :) napewno tam sie przejade i zobacze co i jak a nie ostała ci sie moze ta instalacja z tej megany skoro była do kasacji? pytam profilaktycznie :)

Lopez

Post autor: Lopez »

Witam ja załadałem gaz do swojej Megane I phI w lipcu zeszłego roku w zakładzie Z.H.U. Tadeusz Jakubek ul. Siedlecka 51 tel 52-327-79-61.
Jestem bardzo zadowolony założyłem instalacje IIgeneracji i śmiało mogę polecić ten zakład jak i tą wersje instalacji.Jeżdże tylko na przeglądy co 10tyś km i nic złego się nie dzieje, a zrobiłem juz ponad 20tyś km na LPG.

ODPOWIEDZ