iparts></a>
<a href= francuskie

Dobry serwis w Warszawie

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
quba73

Post autor: quba73 »

ok kubiaczek28@wp.pl a dalej przez @ z gory dzieki :):): pozdrawiam

Awatar użytkownika
jacek_25_25
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: środa, 18 czerwca 2008, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jacek_25_25 »

A co się stało,że aż masz takie złe zdanie o nich?

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Panowie...ale na temat prosze! spam Prywatne dysputy o wadach serwisu prosze przeniesc do dzialu WARSZTATY i opisac wady konkretnego warsztatu .

Scroofy

Post autor: Scroofy »

To i ja się podłączę pod temat.
Od kwietnia jestem szczęśliwym posiadaczem Scenic'a II ph. 2.
W książce serwisowej auto miało robione przeglądy co ok. 25 tyś, km.
Ostatni przegląd był przy 102 tyś. w listopadzie '08.
W tej chwili moje autko ma jakieś 113 tyś. i moje pytanko brzmi:
Czy muszę zrobić przegląd już teraz, czy mogę poczekać do wiosny?
I gdzie najlepiej wykonać ten przegląd (w ASO chcą za to ok. 900 PLN), a szukam jednak czegoś tańszego.
Rozrządu nie muszę robić (łańcuszek :) ), więc 900 za wymianę oleju i obejrzenie auta, to trochę dużo.
Dodatkowo mam też problem ze świeceniem się poduszki (gdzieś prawdopodobnie upływność na wiązce od tylnego zwijacza - opinia z ASO).
Chciałbym to zrobić możliwie tanio, ale też i dobrze.
Jeżeli ktoś zna jakiś dobry serwis w W-wie (jak będzie blisko Ursynowa to będzie już super) to będę wdzięczny za poradę.

tfelek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 13:17
Renault: Twingo i Scenic
Silnik: 1.2 i 2.0DCI
Lokalizacja: Warszawa-wola

Post autor: tfelek »

słuchaj wiec jak ktoś ma dość poważna robotę to kieruje go (sam też bywam) do garażu na ul Grochowska 45 chyba d viva . tam dość dobrze robią.. oczywiscie oni nie są autoryzowani ale maja fachowców. a tak to z serwisami to będzie ciężko..
Jak by ktoś potrzebował sprzętu CB proszę o PW mam dobre ceny !
Twingo Klub Polska
Obrazek

Pawelek75
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 19:21
Renault: Thalia II
Silnik: 1.6 16V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawelek75 »

Dołączę do przed mówcy.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Renault Thalia 1.2 16V od maja.Niedawno robiłem przegląd po 60.000km w ASO Dyszkiewicz Konstancin Jeziorna za obejrzenie samochodu wymianę oleju,filtra,wymiana żarówki zapłaciłem 680pln (załamka) cry .Może ogólnie cała atmosfera wszystko ładnie cacy ale nie za tą cenę.

Po przeglądzie miałem jeszcze do wymiany drążki kierownicze (jeden) i w ASO zaśpiewali mi za usługę 975 pln.Na szczęście znalazłem fajny warsztat tez z polecenia nazwa GARAŻ ul.Grochowska 45 tel 022-610-65-75 za wymianę obu drążków ustawienie zbieżności zapłaciłem 320pln (drążki 55pln szt,zbieżność 80pln,robocizna 13pln) lol .Naprawdę gorąco polecam bo chłopaki znają się na robocie.

Napiszę jeszcze przykładowe ceny z ASO Dyszkiewicz dotyczące Thali

roboczo godzina 160pln
wymiana rozrządu 980pln
ustawienie zbieżności 235pln

Scroofy

Post autor: Scroofy »

Dzięki koledzy za podpowiedź na temat GARAŻ'u.

A czy ktoś zna może jakiś ich odpowiednik po drugiej stronie Warszawy?
Niestety tamta strona Wisły jest przeze mnie bardzo rzadko odwiedzana i jak by było coś mojej stronie, to byłbym wdzięczny za info.

A jeżeli nie, to tak czy inaczej trzeba się będzie do nich wybrać.

W tej chwili gwiżdżę na ASO. Autko jest po gwarancji, a na prestiżu mi nie zależy (serwisowany w ASO - phi). Samochód ma służyć mnie i ma być zrobiony dobrze. A czy zrobi go gość w bluzie z logo Renault czy nie, to mnie już zupełnie nie interesuje.

Dzięki jeszcze raz.

ODPOWIEDZ