iparts></a>
<a href= francuskie

UWAGA!!! Sceniki z Sosnowca

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Maciek pisze:Przebieg do przegladu w ASO bierze sie z danych na karcie a nie z informacji klienta.
A system niczemu nie zapobiegnie, przeciez nie zaaresztuja klientowi samochodu lol
Dokładnie co ich to obchodzi, że miał licznik cofnięty? Auto nie jest na gwarancji to rób Pan co chcesz, serwisujesz u nas - płacisz nie ma problemu.

Ja się nie spotkałem jeszcze ze zbieraniem danych z karty chociaż wiem że na karcie zapisuje się przebieg i nawet stan paliwa w baku. U mnie odbywa się to przez spisanie licznika.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Baron

Post autor: Baron »

Maciek pisze:system niczemu nie zapobiegnie, przeciez nie zaaresztuja klientowi samochodu
podobno cofanie licznika nawet NIE jest niezgodne z prawem :/ Jedynie niepoinformowanie o tym fakcie nabywcy... Także wszelkie programy, usługi mogą sobie legalnie istnieć i być łatwo dostępne niestety...

evolution1

Post autor: evolution1 »

Hej, mam pytanko kto może zdradzić mi historie mojego auta ;) ? Pisałem do VoN'a ale nie mam odpowiedzi. Może ktoś pomoże?

ODPOWIEDZ