iparts></a>
<a href= francuskie

Renault Warszawa Pulawska - opinie

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
maslany78

Renault Warszawa Pulawska - opinie

Post autor: maslany78 »

Witam,

Chcialem sie podzielic opinia na temat aso pulawska i prosic forum-owiczow rowniez o zdania, opinie , tylko rzetelne, doswiadczenia z tym serwisem, salonem. Rowniez chcialem zaproponowac dokonanie przegladu poszczegolnych ASO w Wawie lub warsztatow, gdzie co i jak Was/Nas spotkalo z ich strony.
Ok. 4 tygoni temu udalem sie z zamiarem kupna Meganki z silnikiem diesela. Chcialem nabyc samochod jeszcze w poprzedniej wersji nadwozia liczac na spore rabaty zwiazane z wprowadzeniem nowego modelu. Sprzedawca, dosyc opryskliwy poinformowal, ze model przestalbyc juz produkowany i jest to co widac na salonie ewentualnie moze czegos poszukac w jakims systemie centralnym ale szlo mu to srednio i nie wywarl na mnie najlepszego wrazenia. Okazalo sie jednak, ze oferuja rowniez samochody uzywane i po fiasku z zakupem nowej Meganki na tym skupilem swoja uwage. Dostepny byl model z 2007 roku z przebiegiem 31tys. 1.5dci 105KM z gwarancja 12 miesiecy. Jesli chodzi o obsluge, wiedze, rzeczowosc i kompetencje z czystym sumieniem moge polecic sprzedawcow uzywanych aut. Chlopaki mimo , ze mlodzi wiekiem doskonale orientuja sie w temacie sluza rada, doswiadczniem (ciekawe skad maja, bo na jakis starych wyjadaczy nie wygladaja), poprosilem o pomiar lakieru, nie bylo problemu, jazde probna rowniez udalo sie przeprowadzic 9mimo ze auto bez tablic-tylko z jakimis firmowymi nakladkami) , sprzedawca z mrugnieciem oka zaproponowal trase, gdzie moglismy wyprobowac autko. Naprawde z czystym sumieniem moge polecic,.... troche duzo co prawda kwitologi i troche trwalo wypisywanie niezrozumialej dla mnie ilosci dokumentow, jak rowniez wystawianie samej faktury to chyba najdluzszy z mozliwych czas oczekiwania jaki mialem przyjemnosc-nieprzyjemnosc do tej pory doswiadczyc, ale cala reszta, naprawde profeska.Gorzej niestety wyglada wspolpraca z serwisem na Pulawskiej. Moim zdaniem to wyglada jakby to byly zupelnie oddzielne instytucje. Nie wiem czy to zabieg celowy, spychologia itd. Ale do rzeczy. zaswiecila mi sie kontrolka AIRBAG, umowienie na serwis , a przede wszystkim dodzwonienie sie TRAGEDIA!!!! ( z pomoca przyszedl p. Daniel - sprzedawca (jednak warto bylo zachowac wizytowke) - ustalil termin, oddzwonil. Podczas umowionej wizyty okazalo sie, ze polecial jakis czujnik, za ktory serwis zazyczyl sobie jakies 250zl, niby nic , ale w imie czego mam placic za cos, skoro auto zakupilem z gwarancja 12 miesieczna. I znowu wycieczka w strone dzialu samochodow uzywanych, interwencja i okazalo sie , ze jednak gwarancja obejmuje w/w czesc. Reasumujac, generalnie jestem zadowolony, ceny moze troche wyzsze niz w komisie pod chmurka, ale przynajmniej pewnosc, fachowosc no i gwarancja. Co prawda tak jak wspomnialem, nie do konca rozumiem zasady funkcjonowania poszczegolnych dzialow, ale..... Skoro jak sie okazalo salon, serwis , komis to nie to samo - mimo ze wszystko pod jednym szyldem i w jednym budynku oceniam nastepujaco. salon 3, serwis 2, komis 5.
Zapraszam do oceny i wypowiedzi na temat tego ASO, jak i pozostalych warszawskich salonow

Z powazaniem

Megane driver

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Proponuje powyzsze obserwacje wyslac do Szefa tego Salonu - niech wie jak sprawuja sie przedawcy, jak potrafia klienta zniechecic - tylko tak mozna cos zdzialac - poprawic jakosc uslug.. a to przeciez nic nie kosztuje.. ;)

Dendron

Post autor: Dendron »

Witam

W lepszych finansowo czasach korzystałem kilka razy z ich usług, obecnie serwisuje gablotę poza ASO, a u nich wymieniam tylko żarówki i zmieniam opony.
Moje uwagi i spostrzeżenia:
- cen nie komentuje - wysokie jak we wszystkich ASO (przegląd 800 - 900 zł, wymiana rozrządu ponad 2 tys. wymiana drążka kierowniczego i ustawienie zbieżności około 1 tys !!!.);
- umówić się na wizytę kiedyś nie było łatwo, ostatnio nie ma z tym problemu;
- nie mam zastrzeżeń co do jakości ich pracy (nie miałem żadnych problemów po wizycie u nich);
- problemem jest dowiedzenie się ile usługa będzie kosztowała. Podają jakąś cenę przy przyjęciu do serwisu, a później płaci się już inną cenę - raz niższą, a raz wyższą, a rozbieżności w tych cenach bywają znaczne.

Generalnie polecam, ale mnie nie stać.

Scroofy

Post autor: Scroofy »

Ja jak chciałem kupić u nich Grand Szczeniaka, to sprzedawca aut używanych sprawił, że zacząłem to miejsce omijać z daleka.
1) zobaczyłem, że stoi u nich wspomniane autko
2) na pytanie czy mogą mi coś znaleść/sprowadzić, powiedział mi, że nie ma już w sprzedaży GS i nie będzie
3) jak spytałem o samochód który u nich stał, to powiedział, że to jest zwykły Scenic. Jak mu powiedziałem, że wiem jak wygląda krótki, a jak długi, to wielce zdziwiony podszedł i stwierdził "Faktycznie, nawet nie wiedziałem".
Ogólnie w moim odczuciu - krecha totalna
Co do serwisu, to jak zadzwoniłem do nich, odebrała jakaś kobitka i na kilka moich pytań o cenę, to była taka jej reakcja "Jacek, a ile u nas kosztuje ....".
Porażka.
Ja, jeżeli już mam korzystać z ASO, to u Dyszkiewicza w Konstancinie.
Są drodzy (jak to ASO), ale przynajmniej wiedzą co mają i co robią.

Swoją drogą Dendron, mam pytanie. Gdzie serwisujesz autko poza ASO?
Chodzi mi o jakiś dobry i w miarę tani serwis po tej stronie Warszawy. Wszyscy polecają Garaż na Grochowskiej, ale dla mnie to jest wyprawa na drugi koniec świata :)
Jeżeli znasz coś w miarę blisko Ursynowa to daj znać.

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

raz się tam dałem skroić bo inaczej tego nie da się nazwać i teraz to miejsce omijam szerokim łukiem...
prawie 300pln za wymiane kilku żarówek bez sciągania zderzaka oczywiście w 20 minut to złodziejstwo jakich mało
Obrazek
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
jacek_25_25
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: środa, 18 czerwca 2008, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jacek_25_25 »

Ja korzystam z serwisu na ul. Wrocławskiej 2. Z cenami wiadomo jak to jest w ASO i nic na to nie możemy poradzić niestety ale o obsłudze serwisu mogę się wypowiedzieć tylko w superlatywach. Zawsze jak więcej wychodzi do wymiany niż zgłosiłem dzwonią do mnie i pytają czy chcę to naprawiać a także ile dokładnie zapłacę.Nigdy nie miałem sytuacji,żebym zapłacił więcej niż mi wcześniej powiedzieli a czasami wychodzi taniej:)
Blondas co do żarówek to reklamuj to u szefa serwisu. Mi kiedyś policzyli 140 zł za wymianę dwóch żarówek H7 w przednich reflektorach ( żarówki były moje ). Po zgłoszeniu tego faktu u szefa serwisu cena spadła o połowę.

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

było to półtora miliona lat przed wyginięciem dinozaurów...
reklamowałem to mi cene obniżyli o 40pln lol
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

zlaczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 30 października 2009, 15:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zlaczka »

blondas, cenę za wymianę zapłaciłeś jak w każdym ASO. Niestety takie mają ceny. Ja serwisuję sie u nich odkąd w Jerozolimskich rudy "doradca" kazał nauczyć sie jeździć jak reklamowałem walniętę sprzęgło, a w DECAR-ze walący zawias został uznany za jak najbardziej sprawny. Nigdy nie było żadnych problemów. Wszystko sprawnie i szybko. Ja polecam.

sunshine75

Post autor: sunshine75 »

Scroofy pisze:Ja jak chciałem kupić u nich Grand Szczeniaka, to sprzedawca aut używanych sprawił, że zacząłem to miejsce omijać z daleka.
1) zobaczyłem, że stoi u nich wspomniane autko
2) na pytanie czy mogą mi coś znaleść/sprowadzić, powiedział mi, że nie ma już w sprzedaży GS i nie będzie
3) jak spytałem o samochód który u nich stał, to powiedział, że to jest zwykły Scenic. Jak mu powiedziałem, że wiem jak wygląda krótki, a jak długi, to wielce zdziwiony podszedł i stwierdził "Faktycznie, nawet nie wiedziałem".
Ogólnie w moim odczuciu - krecha totalna
Co do serwisu, to jak zadzwoniłem do nich, odebrała jakaś kobitka i na kilka moich pytań o cenę, to była taka jej reakcja "Jacek, a ile u nas kosztuje ....".
Porażka.
Ja, jeżeli już mam korzystać z ASO, to u Dyszkiewicza w Konstancinie.
Są drodzy (jak to ASO), ale przynajmniej wiedzą co mają i co robią.

Swoją drogą Dendron, mam pytanie. Gdzie serwisujesz autko poza ASO?
Chodzi mi o jakiś dobry i w miarę tani serwis po tej stronie Warszawy. Wszyscy polecają Garaż na Grochowskiej, ale dla mnie to jest wyprawa na drugi koniec świata :)
Jeżeli znasz coś w miarę blisko Ursynowa to daj znać.
GDZIE CI SPRZEDAWCY Z DAWNYCH LAT.....

Zgadzam się z Tobą. Byłam ostatnio i "starych" handlowców ani widu ani słychu. Zapytałam o p. Michała Drużyńskiego i p. Daniela Cichowskiego i nikt nic nie wie. Może nie powinnam i robie w ten sposób krypto reklamę, ale to byli Panowie, którzy zawsze służyli radą, pomogli nawet w sytuacjach (z mojego punktu widzenia- dramatycznych) a przede wszystkim wzorowo przeprowadzili transakcje , zarówno zakupu jak i sprzedazy mojego starego autka. Nosiłam sie z zamiarem kolejnej wymiany, ale teraz to odniosłam wrażenie , że nie ma po co tam jechac..... To prawda (i nie da sie tego ukryć :) ) jestem kobietą i nie znam sie na samochodach, wiem jednak co mi się podoba i czego oczekuję od autka - a to nie oznacza wcale że jestem głupia i należy mnie traktować obcesowo i jak idiotkę.
Cóż.......

Espers

Post autor: Espers »

Kiedy ja szukałem Reni, znalazłem w sieci KOLEOSA z takim wyposażeniem, że bajka i za dobre pieniądze. Auto miało rok i było po szefie Renault Polska. Zadzwoniłem, okazało się, że jest to salon na Puławskiej. Pojechałem.
Okazało się, że auto sprzedane. Proszę więc o pokazanie innego Kolesia z kratką. Zrezygnowałem z jego zakupu, bo kuferek nie ten i padło na Szczeniaka w Grandzie. Ale zauważyłem na szybach reklamę, że mogą kupić moją Renię za "więcej niż jest warta". Miło brzmi - pomyślałem i dawaj gościa męczyć. Ten się poddał i zawołał "specjalistę". Wiedziałem, że mój Szczeniaczek I jest wart ok. 18 000 złociszy + LPG + full opcja. W najgorszym układzie te 16-15 wziąć muszę.
"Specjalista" zaczął oglądać auto i dowiedziałem się o autku takie rzeczy, o których sam nie wiedziałem. Oczy miałem coraz większe a szczęka mi opadała aż gruchnęła o glebę.
Po oględzinach zewnętrznych dowiedziałem się, że są w stanie dać...... Uwaga!!!! ...... 4000 zł, ale oczywiście jak wjadą na kanał, to cena może się zmienić. Oczywiście w dół. Więc żeby nie dopłacić wpierw wyśmiałem gościa po czym szybko odjechałem, bo jeszcze może powiedzą, że to auto jest już ich. Miesiąc później sprzedałem go z pocałowaniem w rękę za 16000 zł.
Wniosek sam się nasówa.

Mirek78

Post autor: Mirek78 »

To życzę szczęścia przy korzystaniu z Wrocławskiej w tamtym tygodniu pobili dwa samochody na warsztacie serwisowym a jakość ich usług pozostawia wiele do życzenia.

elektrodom17

Post autor: elektrodom17 »

Już nie przesadzajcie nie jest tak żle. Może i racja po używany samochód to już nie ma po co tam jechać ale po nowy to chyba jak najbardziej-obsługa jest należyta brawa

elektrodom17

Post autor: elektrodom17 »

aha, w odpowiedzi na poszukiwanie "starych sprzedawców" - spotkałem p.Michala Drużyńskiego w salonie przy Alejach Jerozolimskich ;)

Awatar użytkownika
jacek_25_25
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: środa, 18 czerwca 2008, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jacek_25_25 »

Mirek78 ja mam tylko dobre doświadczenia związane z serwisem na Wrocławskiej

markoz4

Post autor: markoz4 »

chciałbym się podzielić opinią z serwisu Renault Retail Group, Aleje Jerozolimskie 156. Swoje CLIO III nabyłem tam w salonie w 2008 r. jak się wchodzi do salonu to pierwszy gość po prawej stronie.Trzy lata gwarancji byłem pewny, że mam jeszcze rok zapasu a tu wielkie zdziwienie w tym roku. Pani w serwisie informuje, że na Model CLIO III właśnie wygasła mi gwarancja, jeżeli chcę przedłużyć to muszę zapłacić. Bardzo się zdziwiłem bo zapewniano mnie że 3 lata gwarancji. Pani pokazała mi w książce serwisowej, że tylko 2 lata. Zostałem zrobiony w trąbę. Skoro byłem w serwisie to trzeba ten przegląd zrobić, olej, filtry i klima szczególnie napełnianie i odgrzybianie. Chciałem jeszcze poprawić parę elementów ale skoro już nie ma gwarancji to dałem sobie spokój. Odebrałem samochód zabuliłem straszne pieniądze prawie 1400 zł i to za co? Otwieram maskę a tu patrzę i oczom nie wierzę ktoś zostawił mi na silniku zeschłą kanapkę. Tego było za wiele. Pierwszy przegląd robiłem na Wrocławskiej 2 i nie miałem żadnych problemów. Fachowa obsługa. Szkoda że ich przenieśli aż za Połczyńską MORY. Wszystkim radzę dobrze się zastanowić na skorzystanie z tego serwisu i salonu. Tylko wydrzeć kasę i radź sobie sam. Na pewno nigdy już moja noga tam nie powstanie!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ