iparts></a>
<a href= francuskie

Super elektronik koło PIŁY

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
ASDanio

Super elektronik koło PIŁY

Post autor: ASDanio »

Witam wszystkich

Jestem posiadaczem Scenic II z 2006. Padło mi HF znalazłem na necie ten warsztat pana Arkadiusza

http://kartarenault.republika.pl/index.html

ponieważ jechałem w tamte strony na urlop, umówiłem się z nim na diagnostykę problemu.
W drugim dzień urlopu katastrofa, padło wszystko co elektryczne i elektroniczne brak klimy kierunkowskazów, awaryjnych, wycieraczek itp. Przekazałem mu ,że niezwłocznie muszę tam podjechać. W tych niedogodnych warunkach przebyłem 100km, sami wiecie upał ,irytujący buczek awarii, jedynym sposobem na wymianę powietrza wewnątrz było otwieranie drzwi, ale do istoty sprawy. Okazało się ,że HF przeciążył układ BSI i wypalił kilka elementów naprawa dwa dni. Odwieźli mnie do domu gdzie stacjonowałem ok 100 km.koszt niebotycznie niski 500 zł.

nie wiem czy nie naruszam tym postem regulaminu, ale uważam ,że powinniście wiedzieć o kimś takim

polecam ten warsztat, jeżeli macie kłopoty z elektroniką to walcie w ciemno. Aż boję się pomyśleć jakie koszty byłyby w aso.

podziękowania dla Arkadiusza właściciela warsztatu

pozdrawiam
Daniel
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 sierpnia 2009, 01:14 przez ASDanio, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Super :) taki kontakt napewno sie przyda ;)

ODPOWIEDZ