iparts></a>
<a href= francuskie

[Trójmiasto] Warsztaty

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
SimonP

Post autor: SimonP »

PiasQ pisze:Pisałem o Nagengast, no i w przypadku Laguny I, a widzę, że masz II po FL.
Ok, to sorry bardzo. Czyli nie zdarli mnie bezlitośnie. Pozdrawiam.

PioterC

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: PioterC »

to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość... szukam jakiegoś dobrego lakiernika/blacharza, żeby troszkę wyklepać jedno nadkole i przelakierować... Najlepiej na terenie Gdyni, ale jeśli nie ma to gdziekolwiek... Chcę to zrobić przed zimą, bo autko stało prawie dwa lata nieużywane (zmarł ojciec a ja prawka jeszcze nie miałem, matula próbowała. ale w końcu zrezygnowała) i troszkę zaczęła rdza wyłazić...

Był wgniecony przez jakąś kobitkę na parkingu, sprawę umorzyli i teraz muszę coś z tym zrobić...

Bardzo będę wdzięczny za pomoc... Może tutaj, może na gg 61431...

iMateusz

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: iMateusz »

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry warsztat najlepiej w Gdańsku na zwykłą regulację zaworów w Clio I 1993 1.4 Energy E7J z LPG?

Wiem, że Renocar jest dobry, ale zastanawiam się czy nie jest to na tyle prosta sprawa, że można to gdzieś zrobić szybciej (u nich chyba zawsze jest dużo samochodów).
I czy orientuje się jaki jest mniej więcej koszt takiej regulacji?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

pecado

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: pecado »

Wbrew pozorom do Renocar możesz się wbić i zrobić od reki, ale wtedy najlepiej zadzwonić i się umówić. Nie sądzę, że dadzą Ci jakiś odległy termin, jeśli podasz konkretnie co jest do zrobienia.

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: giecek »

Witam
I ja od siebie dodam parę groszy na temat Reno-Art, oczywiście pozytywnych :)
Tak jak poprzednicy wspomnieli- pełna kultura. Wymontowane części pokazane, nowe zamontowane też pokazane.
Telefonowali jeśli wyszły jakieś ukryte usterki, żeby uzgodnić czy robimy czy nie. Kiedy miałem odebrać samochód, wykryli coś w ostatniej chwili to zaproponowali nieodpłatnie auto zastępcze (Reno 19 :) ) i odbiór auta następnego dnia do godz 10.Super sprawa.
Przy odbiorze samochodu wszystko wyjaśnione co z czym, co zrobione, co należy w najbliższej i dalszej przyszłości zrobić.
Ceny bardzo przystępne no i kompetentna obsługa robi z tego warsztatu nr 1 :)
Gdy zaproponowali montaż ramki pod tablicę ze swoim logo oczywiście nie mogłem odmówić, dobre trzeba chwalić :)
Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.

Pozdrawiam

muszasty

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: muszasty »

No dobra Panowie a co z Reno Maxem w Redzie? I co z PitStopem? jakie macie doświadczenia? Mam Megane od tygodnia i mam do zrobienia parę rzeczy... Kogo wybrać? Pozdr.

SimonP

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: SimonP »

muszasty pisze: Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail
Spośród wymienionych przez Ciebie znam tylko Pitstop. Powiem tak - po przebojach, które miałem - i niestety nadal mam, od przeszło 3 lat - z moim autem, Pitstop mogę uznać za odkrycie. I nie będę tu pisał o kawie, herbacie, czy przyjaznym podejściu do klienta, bo choć jest to ważne, to jednak bez przesady - nie po to chodzę do serwisu. Z wszelkich napraw jestem zadowolony.

mini

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: mini »

Witajcie
Skorzystałem w czwartek z usług Reno Car w Gdańsku.Jestem bardzo zadowolony.Zapłaciłem 130 zł za całą naprawę.Przyznam,że najpierw pojechałem do pitstop(mam do nich bliżej)-u nich za diagnozę zapłaciłem 100zł a za całą naprawę chcieli 300 zł.Zrezygnowałem.
Z czystym sumieniem polecam Reno Car.Fachowe,uczciwe i co najważniejsze ludzkie podejście do klienta.
Z tego co się dowiedziałem od czekających tam klientów to dają spore rabaty,tylko trzeba się upomnieć jak jest się po raz pierwszy.
Pozdrawiam Tadeusz

muszasty

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: muszasty »

Byłem w PitStopie na wymianie rozrządu. Dla członków forum -15% czyli zapłaciłem 1270zł. Nie wiem czy to sporo czy nie, ale jestem zadowolony z podejścia do klienta, z fachowej obsługi, wszystko terminowo. Wszystko tak jak chciałem. Przy okazji zrobili mi zapalającą się poduszkę przy przesuwaniu fotela kierowcy - za 0zł. Generalnie polecam :) zobaczymy jak zawieszenie zrobią, a chciałbym jechać we wtorek. Zdam relację.
Pozdr.

Tomash88

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: Tomash88 »

Ja ostatnio miałem kilka przygód przy okazji wizyty w trójmieście. Spytałem lokalnych taksówkarzy jaki warsztat mogą polecić i kilku z nich odesłało mnie bo warsztatu o nazwie Buba przy Stadionie PGE. Muszę przyznać, że bardzo fachowo wywiązali się z naprawy mojego autka i przy okazji nie zdarli ze mnie majątku, mimo tego,że widzieli obce tablice.

Awatar użytkownika
mihau
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 205
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 14:02
Renault: juz nie
Silnik: boxer
Lokalizacja: 3M

Re: Warsztat w Trójmieście

Post autor: mihau »

Oj, coś mi tu pachnie reklamą pupa Wygląda na to, że użytkownik artkol222 ma sporo aut i wszystkie oddaje od 3 lat do tego samego warsztatu - na kilku różnych forach można znaleźć taki sam wpis.
mihau
ex. Laguna I phII F4P '99
ex. R21 phII F3N '91
Oddział 3Miasto http://www.klubrenault.pl/3M

Awatar użytkownika
Bohun
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: środa, 21 grudnia 2016, 10:45
Renault: Scenic

Re: [Trójmiasto] Warsztaty

Post autor: Bohun »

Ostatnio odebrałem samochód po naprawie z serwisu AMSerwis i jestem tak zadowolony, że aż postanowiłem odświeżyć ten temat. Zajechałem do warsztatu w Pogórzu, bo nawaliła mi turbosprężarka i konieczne było wymienienie ją na nową. Na miejscu okazało się, że ten serwis specjalizuje się w regeneracji, na co się zdecydowałem. Koszt naprawy w porównaniu do wymiany części był znikomy, a samochód jeździ o wiele lepiej niż wcześniej. Naprawdę godni polecenia - mają też mechanikę pojazdową w Gdyni.

ODPOWIEDZ